проблеми с ЕП , мерки 311 и 312

• K
    Уважаеми Бенефициенти,\r\nпише Ви един вече дълготрайно чакащ гражданин да се започне отново разглеждането на проектите по мярка 311 и 312,на които вече отдавна трябваше да сме получили отговор/за информация срока за разглеждане е 3 месеца ,но на нашите управници и 3 години е малко/. Абсурдно е да те задължават да изготвиш и разпишеш множество документи ,декларации,договори ,които малко или много са конкретизирани някакви срокове и условия, а те да не се съобразяват и да не зачитат Твоя труд. Едва ли някой от Вас си дава сметка ,че ако не усвоим тези средства които сега ни се предлагат от ЕС и не развием нашата икономика и производство ,как после ще плащаме годишният си членски внос към ЕС!?\r\nУважаеми Българи ,и всички Вие които все още чакате отговор от заспалата агенция и ДФЗ ,аз мисля че е крайно време да вземем нещата в свои ръце и Ви призовавам да поемем процедура за внасяне на колективен иск в съда срещу ДФЗ и неспазване на сроковете по наредбите.
  • Таня, съвсем не се шегувам лично изпитвам "компетентноста" на ДФЗ и според мен трябва да се въведе принудително борд от ЕК върху деиноста на МЗХ и ДФЗ те са краино некомпетентни и опасни за целия селскостопански сектор а пък и не само те.
  • Колега Андрешко, хубаво е чувството за хумор. То друго не остана да ни крепи. Но колегите са прави.Докато стоим и чакаме височайше благоволение поне едно писмо да напишат със да или не, хубаво няма да видим. За това колеги ето ви моя имейл, за да си пишем по спокойно, че вече в тази държава ни принуждават и да се крием. Ега ти демокрацията. Сигурна съм, че и той се проверява от време на време, но ние ще намерим начина. [email protected]
  • НАПЕЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С ВАС КОЛЕКТИВЕН ИСК ЯВНО ТРЯБВА ДА ПОДАТ ВСИЧКИ КОИТО СА РЕГИСТРИРАНИ ЗП НАЙ-ДОБРЕ ДА ИЗХВЪРЛЯТ ВСИЧКИ ОТ ДФЗ И ДА ДОКАРАТ ПЕНСИОНИРАНИ НЕМСКИ ЧИНОВНИЦИ
  • ПРОБЛЕМИТЕ КОЛЕЖКЕ НЕ СА САМО С 311 И 312!НИЕ КОЙТО СМЕ ПОДАЛИ ПО 121 СЪЩО ЧАКАМЕ ВЕЧЕ ДОСТА ДЪЛГО,И МАЙ ЩЕ НИ СЕ ИЗЧАКА ЧАКАНЕТО.ЧУВА СЕ,(НЯМА ВСЕ ОЩЕ ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ)ЧЕ ПРОЕКТИТЕ ПО 121 ПОДАДЕНИ СЛЕД 2.09.2009Г ЩЕ БЪДАТ ОТХВЪРЛЕНИ ПОРАДИ ЛИПСА НА БЮДЖЕТ,А ПРОЕКТИ СА ПРИЕМАНИ ДО 22.12.2009Г.ПО ГРУБИ СМЕТКИ 200 ПРОЕКТА "ЩЕЛИ ДА ИЗГОРЯТ",А СЪМ СИГУРЕН ЧЕ ПО ТЕЗИ ПРОЕКТИ ВЕЧЕ ПО ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ ТЕХНИКАТА Е ЗАКУПЕНА .СТАВА ВАПРОС ЗА МИЛИОНИ ЕВРА,КОЙТО БЕНЕФИЦИЕНТИТЕ СА ПЛАТИЛИ АВАНСОВО,А ПЪК ОТ ДФЗ С ЛЕКА РЪКА СЕ КАНЯТ ДА ГИ ОТХВЪРЛЯТ.АКО ЕВРОПЕИСКАТА КОМИСИЯ РАЗРЕШАЛА ПРЕХВЪРЛЯНЕ НА СРЕДСТВА ОТ ДРУГИ НЕ ТОЛКОВА АТРАКТИВНИ МЕРКИ ЩЕЛИ ДА ФИНАНСИРАТ НОВОПОДАДЕНИ ПРОЕКТИ.ТОВА МИ ЗВУЧИ КАТО "ДА УРЕДИМ НАШИТЕ ХОРА".УВАЖАЕМА КОЛЕЖКЕ KAROLA79,АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ Е КРАИНО ВРЕМЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО.ПОЗНАВАМ МНОГО КОЛЕГИ СЪС СЪЩАТА СЪДБА С КОЙТО ДА СЕ ОБЕДИНИМ.
  • не се плаши, аз продавам техника и оранжерии, на всеки 3 месеца сядам с клиентите спешно да отговаряме на тъпите въпроси на ДФ Земеделие за да не откажат проекта. ТЕ СА ТЪПИ - НИЕ УПОРИТИ.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

225 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

186 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

852 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

773 0