проверки по СЕПП

• F
    колеги как е при вас? Започнаха ли ви проверките на пасища и ливади-защото нас тъкмо ни довършват,тази година рано рано.
  • M
    При нас още не са идвали,но добре,че времето се оправи и приключихме със коситбата.
  • J
    имах проверка от 4 дни по СЕПП и фсичко беше окей до днес,понеже имам и АЕП пчели трябвало да им представя договор за наем на имотите които съм идентифицирал плюс СКИЦИ,имам едногодишни ненотариални договори ама нямам за многото имоти СКИЦИ а с такива договори нямя как кадастъра да ми издава скици,а много от хората са разпръснати и по чужбина,колеги дайте съвет
  • A
    И аз имах проверка, преди около месец. Всичко мина нормално, без нередности. Обадиха ми се по телефона предишния ден малко преди края на работния ден и ме информираха, че на другия ден предстои проверка.
  • НА СНИМКАТА ВИЖДАМ ЕДНО ВИСОКОПЛАНИНСКО ПАСИЩЕ ,АКО НЯКОЙ Е ДЕКЛАРИРАЛ ТАКОВА ДА ОЧАКВА ГОЛЯМИ САНКЦИИ И АКО ИМА ЖИВОТНИ ДА СЕ ПРОСТИ С ВСИЧКО КОЕТО,ИМ СЕ ПОЛАГА ЗА ТЯХ.ДЕКЛАРИРАЙТЕ ПАСИЩЕ САМО В ПОЛЕТО НО НЕ И В ПЛАНИНАТА КЪДЕТО ОТГЛЕЖДАМЕ ЖИВОТНИТЕ ЗА НАС ПЕСЕН НЯМА.
  • R
    Това е добре , че се размърдаха по-рано - почти навреме... . Да нямат после оправдания за вечните си закъснения или поне едно оправдание по-малко..! Въпреки че , могат да заявят , че още не са обработили данните от проверките . Но то си е политиката на това управление . Трудно ще преглътнат поражението си с ГМО-то и затова непрекъснато злобеят и систематично пречат , както с преводите по АЕП , а суперекспертите на ББ не знаят не даже какво прави другият , а дори и ръцете си не умеят да контролират ...
  • ot dnes zapohnaxa proverki gabrovo [angry] [:bike:]
  • РТИ вече започнаха проверки и при нас!Аз съм от област Благоевград! Но кажи по-конкретно за какви проверки говориш!От РТИ или от Общинските служби касаещи легитимните площи!
  • При нас все още не са идвали.Какви кусури ви льрзаха.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта