Агро екологични плащания - AЕП

• Моля Ви колеги,ако някой има информация относно плащанията на биоземеделците за 2009г.,да я сподели.Пълно мълчание от РА
  • S
    Аз имам информация, че в момента се изичислява агроекологията и предстояло плащане
  • G
    Парите за агроекология ги платиха още декември,остана да плащат на около 600 човека, но не се знае кога.Според тях сме проблемни и некоректни и дори да получим пари сигурно ще са с яки санкции,ако не и да има да даваме.
  • Q
    има ли някой получил субсидии по агроекология тези дни и знаете ли кога ще има преводи
  • I
    никой ли не е получил наистина от тези писма
  • някой получил ли е писмо за 2009 както обеща Cимеонов,че това ще се случи до края на януари
  • Колеги ,преди седмица викаха съпруга ми в РА ,защото на последната страница на заявлението за 2009г.,което едва сега разглеждат в ЦУ нямало негов подпис .Касае се за пасище.Отидохме и го подписахме.Рал4ева не е права за 2009г.още не са приклю4или.Живи и здрави да са...
  • Колега, за коя година чакате превод ? Ако е за 2009, тя е приключена вече. Единствено хора, при които има изменение относно допустимия слой /например имали са земи извън допустим слой, но вследствие на жалба или актуализация на слоя, са се оказали в допустим слой/ ще получат средства, но доколкото разбрахме това може да стане най-рано януари 2011.
  • kolegi koga 6e ima prewodi ??niakoi znae li?
  • и без друго идва времето за стачки, ще имаме възможност да потърсим сметка и за това.
  • Слд днешната среща във ФЗ мога да ви уверя че плащания няма да има скоро!!! Факт, които е трагичен, но верен! Чновниците ги гони непрестанно безхаберие и ....им е все едно какво става с нас! Да не говориме за МЗХ, там положението е още по страшно! Да живее чиновникът-бюрократ в БГ!
  • Госпожо Ралчева, ние нямаме никаква забележка по отношение на проекта ни по Мярка 214, което го потвърдиха и от ДФ и въпреки това нямаме плащане и не казват кога и дали ще ни платят. Вече започвам да си мисля, че предишното ръководство беше по-адекватно от тези сегашни нещастници.
  • Излиза че има много одобрени проекти но пари за тях няма.
  • АЗ СЪЩО ИМАМ САНКЦИЯ И ПОДАДАХ ЖАЛБА ВСЪДА
  • R
    Няколко пъти вече пиша,че според ДФЗ-РА всички одобрени проекти по агроекология са изплатени. http://www.evrofinansirane.eu/content/view/1802/43/ От тук нататък шанс да получат средства имат хора, които са подали жалба и евентуално имат положителен резултат от нея.
  • Можели да каже до кога ще бъдят изплатени одобрените проекти за агроекология. [podkup]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта