Малък трактор за междуредови обработки

• D
    нямам опит със закупуването на земеделска техника и моля клегите да помагат\r\nИскам да закупя нов трактор за около 50000лв.Малък за междуредовите обработки!\r\nПредложенията ако може да са не от прозводители и дистрибутори,а от хора които ползват такива.\r\nБлагодаря предварително на всички колеги
  • D
    За какво по точно искаш да ползваш трактора?Какво искаш да обработваш с него?Дай малко инфо какво те интересува?
  • и за кви редове лозови овошни или полски култури.
  • колко малък 20или100 коня все влизат в редовете.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

72 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

137 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

85 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

157 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

164 1