Как вървят цените на охладители за мляко?

• B
    Някой може ли да ме ориентира за производители и цени
  • K
    Привет колеги! Темата е доста старичка, но за да не пускам нова ще пиша тук. Трябва ми малка вана 100 - 250л. за предпочитане да е втора употреба, че парите са кът. Ще съм благодарен на всякакви съвети и предложения.
  • M
    преди работехме с две малки италиански вани,но в новата постройка избрахме-Вестфалия.Имат вани от 880л. до 30.000л.
  • toni start ... novi vani i skapi... ako si paraliq vij i QNI BLECOV OT SLIVEN 4isto novi ot pol6a mai bqha
  • B
    daite mnenie za vanite na toni start silistra
  • B
    dai koordinati i kakva e monofazna ili trifazna
  • Не няма такива вани- 2 в 1. 0888709189 това е телефона на Иван Вълчанов той е този който продава вани втора употреба от Швеция.Намира се край Пловдив и има постоянен внос на всякакви вани.До сега съм купил на 40бр. и нямам проблеми.
  • i az sa6to si tarsq hladilna vana za mlqko, no vaprosat mi e drug. ima li vani koito mogat da se razdelqt na 2 i v dvete polovini da se sahranqvat razli4ni mleka? blagodarq vi!!!
  • v selo trud sa mnogo nadejni i sa na niski ceni
  • B
    iskam ne6to vtora upotreba 4e ne mi se davat mnogo pari
  • купих си нова 300лт за 2400 ако искаш ще ти дам координати
  • v selo TRUD plovdivsko na izlizane posoka karlovo ima mnogo vani.... ot 6veziq sa
  • B
    dale4e sam ot samovodene no vse pak blagodarq dano se vklu4at i drugi
  • Преди 2 години си купик вана за млеко тип танк ,с два малки люка само за наливане отгоре, 950 литрова, 1000 вата трифазна ,но може и монофазно ,на старо за 1800 лева!Работи вече 2 години без отказ, много е икономична, охлажда за половин час и после върти само една бъркалка 100 ватова,до три дни съм съхранявал млеко, и тя се е включвала за това време един два пъти, направо уникална!Термометърът е механичен циферблатен отпред на пулта за управление, можеш да нагласиш термостата на колкото градуса искаш, за 5 минути работа.Купих я от с.Самоводене Великотърновско, от един хладилен майстор Пешо се казваше, имаше още 2-3 тогава!Внасят ги на старо от Холандия или Германия не знам, хванали са някаква връзка там в някакъв завод за преработка на стара хладилна техника(рециклиране), внасят не само вани ами и куп други хладилни неща` имаше и 500 литрова малка такава.Проблема ми е че загубих телефона му, мога да ти кажа че живееше в самоводене зад църквата, ако имаш път мини от там, сигурен съм ще го намериш няма да съжаляваш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

231 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

983 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2