НЕ СИ ОБЯВЯВАЙТЕ ИМЕНАТА НА ТЪРГОВЦИТЕ

• P
    Колеги не си казвайте кой е търговеца, който ви е дал най-добрата оферта да ви купи стоката, защото може и да не я вземете, ако се намесят някои силови играчи на пазара със зърно. Патил съм си от такива, дето искат да знаят кой е този дето е дал по-добра цена от тяхната. Същото се отнася и за тук във форума. В наша полза е ако искаме да вземем по-добри цени. Трябва да сме по-единни и да не им се даваме на разни тарикати, дето се мъчат да ни манипулират с разни фалшиви информации за пазари и т.н.\r\nСпорна жътва и по-високи цени!\r\n
  • Абсолютно прав е Перловеца.Една разлика от 20 лв. на тон се равнява на около 10000 лв. за средно-дребен производител с 1000-1200 дка пшеница. В днешните кризави времена аз мисля,че това са едни добри пари,които не бива да се губят ей така с лесна ръка.
  • I
    ее тук е много забавно при вас ...а на вън си вали ..вали.... днес едвам натоварихме 200 тона ечемик..ту спира ту тръгва...айде имаме на склад ...като съберем тия дни 1000 тона...за продан ще бъде ...ама ще чакаме тоя кораб бон мар..да видим до къде че издържи
  • N
    Ако е лап топ изтряскай го от земята
  • N
    Дръпни му щепсела
  • А аз за днес приключих с работата..вкараха малко ечемик в магазия,но дребна работа!Действайте по експедитивно,че корабчето е тръгнало вчера от Пакистан... Има няма...за две седмици трябва да ми ожънете 30 хил.т. [:tractor:] Инъче [bi4] Айде,със здраве си останете..сега ако някой ми каже как да си изключа компютъра...
  • Я...незнаех,че има такъв! Едно нещо ви признавам..всестранно развити сте и сте информирани за всичко...без изключение,поне което ви интересува,виждам
  • Забавлявате се на моя гръб виждам...браво!Какво ми обсъждате колата само,неможах да разбера...вместо да си купувате комбайни..и вие може да си поръчате А7,не е чак толкова скъпа.. Видях че някой някъде спомена цена на рапицата 540 в Хасково...е аджабъ...ако Каргил,най-голмия износител за България плаща по 560 на пристанището с идеални показатели...и само три фирми от ранга на БГ-Агро имат право да им доставят стока..те на загуба ли ще я изкупуват из страната?! На мен нещата са ми пределно ясни,офисите ни са един до друг почти...ама вие май не се чувате какво говорите и после ние сме ви дразнели..!Казах ви,влагата обърка плановете на много и на 600 да ви я платя,като изкарате по 150кг от декър....файда никаква!
  • I
    [bi4]
  • N
    Абе не се ебавайте така със Износителя а пък и човека сега има друга по важна работа -стяга се за гей парада в събота [:girl:] [:girl:] [:girl:] [:girl:] [:girl:]
  • Колеги, голям купон става тука на земеделския фронт. Ама ми се струва, че с тез дъждове работата не е добре. едните не могат да влязат да жънат, а другите започват да се наддават кой повече пари да плати, че няма да има стока за всичките зърнени "играчи" за да си изпълнят договорите за доставка в срок. Както стана миналата година със слънчогледа. Помните ли? Уж тръгнаха да свалят цената надолу, ама някои объркаха посоките и тя взе, че тръгна нагоре. Стана почти двойна. Дали са си купили компас вече, че виж пак са объркали посоките. ..............Брокерче, ако нещо не ти стигнат парички за А 7-цата, обади се да ти съберем малко. Ние може и да сме прости и бедни, ама за "приятели" ще направим нещо от сърце. Дано само да сте щастливи и с приятелката.
  • Как няма да може бе колега. А7 ще кара, пък не можел да се регистрира. Не обиждай "бизнесмена" де. Дано повече богаташи да има в страната ни, че може и ние да намажем по нещо. Я някой гума , я някоя джанта за нашите таралясници. Предлагам да пием за новата кола на Г-н Брокеров.
  • BROKER bas darja 4e nqma6 pari da sa obar6e6 A7 6qla da bade 1 model v BG 4e i na lubovnicata si xodel da pla6a razkrasenieto v mola predstavetesi kakav e krokodil.Tozi 6e e nqkoi kato IVANOV bokluk ot klasa vliza i samo drazni xorata.MOLQ adminite da triqt si4ki postove na anonimnite i az sam anonimen no o6e sega 6e si napravq registraciq taka 4e neka anonimnite tapanari da ne badat vklu4vani v temite.Taka 6e se otarvem i ot brokera bas darja 4e tozi malumnik nemoje da se registrira
  • N
    че какво те притеснява като ни се развали зрънцето неможеш си плати А7 та ли .Не СТРАХУЙ СЯ.
  • Сега ме извинете..отивам до мола да платя на любовницата разкрасителните процедури.. и да обядвам Вие си пишете...аз като свърша (в буквалния смисъл) ще почета да се посмея малко
  • Бая стока трябва да имате,че да ме видите лично да дойда да сключа сделка...По-приятно ми е да си седя в офиса И от край време който плаща поръчва и музиката...има кой да ходи по базите вместо мен...А7 та е с черен салон поръчана от специален вид говеда,които живеят в швейцария и по кожата им не е кацала муха...Да ви информирам само,не че ви интерсува...и ще е първата за България от този модел..което пак не ви влиза в работата ...от вас се иска да жънете и прибирате зрънцето да не се разваля

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

398 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

441 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1132 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2