Търся партньори за склад за фуражи

• V
    Здравейте,първо искам да поздравя организаторите на сайта -това е супер добре направен и много полезен сайт.\r\nИмам много прилична база на супер комуникативно място в гр.Гоце делчев.\r\nОт 10 години търгувам с строителни материали,по конкректно сухо строителство и изолации.Преди две години построих средно голяма база в Г.Делчев и ползвам част от склада по предназначение .По голяма част имам идея да я направя специализиран склад за фуражи ,в последствие торове и селскостопанска техника.Твърдо съм решил да реализирам идеята тъй като в района се оглеждат много животни и също така е близо до Гърция.\r\nЩе ви бъда безкрайно благодарен ако получа от вас съвети ,контакти на надеждни производители и доставчици.\r\nУспех на всички !
  • B
    Здравейте, Предлагам ви комбинирани фуражи от най-големия производител в Сърбия, меката на месото! Премиум качество. За повече информация ви предлагам да се чуем, а при интерес ви предлагам да посетим завода и да прецените. Иван 0899 907 934
  • A
    Здравейте, ние сме лицензирана фирма, която се занимава с производството на фураж с висока хранителна стойност за всички видове животни. Занимаваща се с това вече близо 20 години. Посетете нашият сайт за повече информация. За големи количества предлагаме атрактивни цени. тел: 0896660112 / 0896660113 www.feed-dimitrovi.com
  • S
    Ето вижте таз обява, мисля че ще свърши работа: http://fermer.bg/job/197/%E2%80%9Cstojchevi-5762%E2%80%9D-ood-nabira-dilyri-za-cialata-strana.html
  • V
    Съгласен съм ,но само като знам че от повече от година и половина съм построил трафопост а Чез все още не иска да ги пуска...
  • E
    Ако наклона на покрива ти е север-юг имаш добър терен за покривна фотоволтаична система (ток от Слънцето)

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

724 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

273 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5490 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1594 2

Цена на слънчогледовото олио

: рафинирано наливно слънчогледово олио 1380 + ДДС лв./т. тел. 0888321760

1341 4