Жътва на ечемик и пшеница

• F
    Колеги искам да попитам кога очаквате да започнете жътва...в различни части на България
  • N
    2010г. е годината със По добрите цени и сигурно се сещате защо е така.
  • 250..и то на 200км. от Варна
  • F
    ами...така е. То за това вече се спрягат цени за пшеница от рода на 250лв/тон. Защото търговците немогат да си изпълнят договорите ( така мисля аз )
  • N
    Днес пътувах през Ст.Загора и Пловдив [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] колегите в тия региони имат още много жътва.
  • А аз неможах да разбера..защо им трябваше да ти плащат пшеницата на 195 на зелено...при условие,че можеха да си я вземат свободно на тази цена без да затварят два месеца пари! [:slap:]
  • G
    И на нас ни остават около 200 дка пшеница и почваме кориандъра, ако не вали днес мове и да свършим пшеницата
  • Не пишат, защото са по полето. Вчера валя в града, но землището беше пощадено, така, че някои вече жънем кориандъра, а други са изоставили ечемиците на полето и бързат поне пшеницата да приберат. От утре идва нова вълна валежи...
  • F
    Явно вече всички са ужънали, че не пишат на темата, не вярвам това да е така ама все пак се чудя, защо никой не пише нищо
  • F
    Колеги, при нас вчера отново се изсипа голям дъжд...неможем да приберем нищо, балура е 1.5м и пшеница не се вижда даже...незнам какво ще правим.
  • Абе Николов....то и тука пускат кисело мляко по 14ст....ама може ли да твърдиш,че това му е цената?!Недей да спориш за неща които си видял в някоя квартална бакалия на промоция и да казваш,че си видял Европа...Говорех конкретно за хляба и дори бях спестил от цената му...да не казвам,че пълнозърнестите продукти минават 5евро...Ама не се мъчи да ги смяташ в паунди...непосилно ще ти е,струва ми се
  • S
    Брокера май изобщо не е стъпвал в Европа щом излиза с тъпи твърдения за хляб по 2 евро. Аз обаче съм ходил доста и мога да Ви кажа,че в квартални супермаркети в Лондон примерно хранителните стоки са равни или по евтини от тук в ЛЕВА.
  • M
    Днес и ние ожънахме,колкото едно магаре да се отъркаля и....заваля! [:slap:]
  • ние земеделците сме големи бунаци в тая България търпим и те на както си искът тез лапачи.
  • N
    Аз приключих със жътвата преди два дни.Желая по бързо приключване на жътвата на всички колеги и да продадем на най добрата цена 300+ддс.
  • То ако гледаш Европа,хляба им е 2 евро...по тази логика пшеницата трябва да е не 300лв а 300 евро... [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

високодобивни семена ечемик

Фермер: Сорт КАЗАНОВА на ЛимаГрейн добив 2017 регион Стара Загора 740 кг все още немога д...

1577 1

Цена на ечемик 2017г.

Куповач: 260 лева докарано на пристанище стартова цена Последсвие ще се понижи

8002 16

Посевна норма на ечемик в кг.

: Започвам да мисля че няма компетентни,което според мен не е така.

3992 4

Споделете опит при отглеждане на ечемик сорт Хенриете!

Колеги, някой сял ли е ечемик сорт Хенриете?

1921 0