Санкции за субсидии

• I
    Трябва ли да се налагат санкции при застъпване на площи и спорът е разрешен?Благодаря предварително.
  • kolegi supsidiata dali 6te se oblaga tazi godina s 10% danak
  • за застъпвания не знам. ама общинските служби по земеделие вече са тръгнали по проверки- дали са легитимни площите !Въз основа на това ще ни изплащат субсидиите или не!Има и една инструкция/четох я лично/как да го направят!Така например за площите които не са работени през последните две години- дори и да си го засял сега пак нелегитимен слой!Здраве му кажи!Да ни е честито !И това всичко е за десетина работни дни!Как ще минат всички землища?
  • J
    az imah 2 zastapvania.ednoto be6e 7 dk i napravih otkaz.a drugoto be6e 3 dk za koeto predstavih super dokumenti i uj niama6e da imam problem i mi zadarjaha 380 lv i az ne razbrah za6to. [:talk]
  • A
    Хора, много сте изостанали - ето как се получават двойни субсидии - bTV-Репортерите: "Чиновник в земеделието" - излъчено тази вечер - http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite - издигналият се по непочтен начин винаги ще се обкръжава с непочтени хора и ще толерира непочтени практики.
  • вижте това http://www.jivotnovadi.com/the-news/56-ochakva-plashtane-po-myarka-214-agroekologiya
  • Ами зависи , как е разрешен проблема. Ако е разрешен от ДФЗ , най вероятно ще има за виновния. Ако е разрешен от засегнатите земеделци , в предвидените за това срокове , вероятно не.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

186 1