Цена на черешата в страната

• I
    Колеги пиша от Кюстендил. Започна черешовата кампания в нашия регион и съответно цената за килогарам череши е 0,55лв. като Кмета на Община Кюстендил направи някаква организация така, че да ни прибира 10% данък на дохода, който придобиваме от черешите. Молбата ми към Вас е да споделите каква е цената на черешите във вашия регион. Предварително Ви благодаря!
  • I
    "Благодаря" на колегите черешопроизводители за изчерпателната информация относно цената на черешите!!!
  • I
    Колеги каква е цената на черешата във Вашите райони тази година?
  • I
    Приключих с брането на черешите вчера при цена 2лв./кг. Колегите продължават да берът на по-високата надморска височина. На пунктовете в момента цената е 0,90лв. Колегите продължават да берът по високото, като ще приключат и те към 25-30юли при цена 2,70-3лв. Разбира се тези череши и цени не са за България.
  • G
    колеги ,брака го правя на ракия при себестойност 1,20лв,аз плащам на берачите 0,80лв за килограм ,странспорта моята череша ми идва около 1,30,така че от два дни почнах да купувам набрана,при нас в зависимост от вида,на цена от 1,40 до 1,80лв за килограм.
  • G
    в момента разкарвам по магазините на 1,40 лв на дребно 1,80 лв, хрущялката до 2,20лв на масите по пазара в горна оряховица,в велико търново,от 1,50 до 3,00 лв на дребно.
  • C
    абе колега ако ти е хубава черешата какво гледаш цена 55 стотинки нали знаеш лице пи....е продава
  • D
    В Бургаско е 1,20лв.
  • I
    Цената на пункта вече е О,80лв за кг в Кюстендил. Запознати твърдят, че в Пловдив цената на пунктовете била 1,10 за същата продукция. Нека колегите от Пловдивския регион да кажат каква е цената.
  • K
    V NA6IQ KRAI V SHUMENSKO E 1,50/KG
  • T
    тръгне ли кюстендилската една седмица е така цената рязко пада и след това се нормализира ДА СЕ НАДЯВАМЕ
  • I
    Какво стана с черешите? В София от 1 седмица гръцките са 2,50 по пазара.
  • T
    при нас цената на едро е около 2 лв миналата година продадох на 1.80но мойте са късни още нямам готови при нас румънците основно търсят но сега изглежда ягодата им е по изгодна а и няма много хубава ранна череша
  • T
    при нас цената на едро е около 2 лв миналата година продадох на 1.80но мойте са късни още нямам готови при нас румънците основно търсят но сега изглежда ягодата им е по изгодна а и няма много хубава ранна череша
  • G
    колега остави телефон за връзка,може да ти помогна да ги продадеш много по скъпо.мога да ти пратя хора да купят,защото моите череши не ми стигат.
  • G
    при нас ,в северна българия цената на едро е от 1,5 до 1,8 лв на разнос по магазините,на складовете продавам от 1,4 до 1,6лв.това са цени за ранните,надявам се и късните да запазят тези цени.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта