Лешници и бадеми - посадъчен материал и изкупни цени

• V
    запознат ли е ниакои от посадачния материал и на какви цени се изкопуват бадемите и лешниците
  • G
    до сиси, какво предлагате посадачен материал,лешници или ядка
  • D
    Искам да се свържа с човек,който има бадемова градина,имам няколко въпроса.Нека който е запознат да пише.Благодаря
  • Някой има ли координатите на комплексната опитна станция по бадема в Поморие
  • моля дайте моят адрес на приятеля си,аз имам лешници и незнам нищо по въпроса.как ги изкупуват ме интересува. [email protected]
  • A
    Търся посадъчен материал лешници, който има някакви координати на овощни раазсадници, моля да ми отговори, ще съм благодарна.
  • Колеги имаме проблем в една бадемова градина на третата година на насаждението се появи проблем подложката е по тънка от присадката и има пречупени дървета някой имал ли е този проблем и съответно някакво решение
  • Колеги,искам да помоля някой от вас,ако е изкарал 150 часовия курс,свързан с животновъдството,да даде някаква информация,да сподели кво що и по-спецялно в Разград,някой ако е карал курса. Благодаря
  • ааз по принцип се занимавам с орехи, много рядко с лешници и почти никога с бадеми.но бадемите едиствено се чупят механизирано,но там ти трябва количество,впрочем ти не сиписал от къде си,но ако си от района на свиленград успех.
  • грегори принципно съм съгласен с теб че ръчното чупене е по добро но е неизгодно икономически един човек начупва не повече от 15 кг на ден и почиства ядката сега се насочвам към правенето на машина за чупене на бадеми без мотор
  • обаждаха ми се от разград да ми предлагат такава машина,но на мен не ми вършеше работа и за съжаление нямам номера,но и аз съм привърженик на идеята че ръчното чупене е по качествено ,а при машината остава черупка която се налага отново да се пресортира,атова става само ръчно и е доста трудоемко.
  • колко дка имаш та ти трябва машина?тя не е достатъчна трябва да имаш още доста обурудване още около 5,6 машини отделно помещение което да отговаря на доста условия и на края технолог,който разбира от ядки защото при неправилна обработка и съхрание ядките стават силно токсични.Трябва добре да си направиш сметката дали такава инвестиция ще може да работи и да ти носи приходи а не да те закопае.
  • има една фирма в русе андромеда те предлагат такава машина за 3000е аз също се интересувам от това нещо и в България само това открих
  • колеги никой ли не знае кой предлага машини за чупене на бадеми
  • ако ти кажа че точно турски сайтове не съм намерил кажи някой ако знаеш намерих американски но доставката е сложна ориентиайте ме за цена тук наблизо ако знае някой
  • ако си сериозен производител потърси в турските сайтове те са номер 1 в света по производство и преработка на ядки.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

66 0

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

86 0

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

369 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

244 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

306 0