Т-150

• P
    Здравейте, Имам проблем със скоростната кутия на трактор Т 150/ по новия модел/ . След 5-6 часа работа диапазоните започват да се превключват много трудно. Моделът е без допълнителната бутилка за масло . Всяка информация за това как да отстраня проблема е добре дошла . Поздрави.
  • S
    Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа налягането в диапазоните да не работи коректно (8,5 атм трябва да е налягането, допуска се +-0,5атм отклонение), всичко това води обикновено към повишена температура в ск.кутия от там и влошаване на работата й/превключване на диапазоните и т.н. Провери и дали маслото в ск.кутия е правилното по спецификация , кога е сменяно и дали е достатъчното количество - все причини за влошената работа на кутията. Предполагам, че ако започнеш от по-лесните и бързи за отстраняване възможни причини, ще откриеш и отстраниш проблема успешно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

C

ЮМЗ 6КМ - пролеми със скорости

Здравейте. Проблемът със скоростите е следния - не е възможно да се премине от една на дру...

21 0
N

Кубота gt 23

С какво масло работите за скоростната кутия и навесната система?

72 0
M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

196 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

179 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

137 0