Вчера Държавен фонд „Земеделие” (ДФЗ) изплати 3.6 млн. лв. субсидии за кравето мляко

• C
    Средства са наредени на 3 249 одобрени производители, които ще постъпят по сметките им до дни. Субсидията е в размер на 9 лв. на тон краве мляко.\r\nДа ни е честито!!!Как ще похарчим толкова пари!!! [:slap:] [:dance:] [angry]
  • има ли чакащи .получихте ли си парите.аз още чакам и от сепп и от агроекология.нямам застъпвания нямам наказания ,но и пари няма. [podkup]
  • Колеги искам да попитам някой има ли наложени санкции върху парите от млякото. На нас не ни ги изплатиха защото сме имали санкции през 2007 по СЕП за един измислен код 6. Независимо че тогава писахме жалби и възражения и след това никой не дойде да ни направи нови замервания. На някой след възражения им бяха направени нови замервания и санкциите отменени.Каква вина имаме, че не ни дойдоха да ни направят нови замервания и какво общо има СЕП с млякото. Ако това е държава аз не знам какво животно съм.Дай те съвет пред кого да се жалвам и въобще ще има ли смисъл
  • V
    йе колеги завишдам ви че получихте тези [podkup] защо нямам крави яд мее и аз щях най после да забогатея яд мееее
  • K
    аз след като ги палуча утивам да си купя един джип ,сигурно ще ми останат и за една бензиностанция към джипа [dalavera]
  • M
    Сигурно и на това ще се намери компетентен чиновник да завиди.Не си ли задавате въпроса-на кого му трябва това членство в ЕС?
  • G
    И аз ги получих 377 лв да са ми честити
  • N
    Е .Да ви е честита голямата помощ.Радвам се че не пуснах заявление за нея и си спестих нерви и висене при некадърни чиновници. Смятам че господата управляващи ни взеха за подигравка и скоро търпението ни ще се изчерпа. [angri-2]
  • A
    получихме ,получихме,още миналата седмица, ,0,009 лв на литър-подигравка
  • Колеги искам да попитам дали получихте многото пари от собсидията на млякото. Защото аз още нямам нищо.
  • с толкова ли много пари преди време спряха стачките на колегите европейски млекопроизводители! [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1