Цени рапица - реколта 2010

• Колеги, дайте да видим прогнозни цени на рапицата. Според вас какви ще са тази година?
  • Няма общо...но то и рапица вече няма!
  • P
    Всъщност бин Ладен кво общо има с рапицата....
  • Осама бин Ладен всъщност произлиза от племето курейши – от него е произлязъл и Пророка. ... А арменци са били всички императори на Византия!
  • Бен Ладен е арменец, нали?
  • Кпувам рапица. Тел 0878-123-110
  • whatever
  • Чувал си ти,че някъде и някога някой е изкарал по 600кг. от декър...и че хората имат машини за по 2 милиона....
  • Абе изумен ти за счетоводство май не си чувал. Карай си ЮМЗ'то и не го мисли много. Като почнеш да амотизираш машини за 2.000.000лв без ДДС тогава ще те питам кво е амортизация.
  • Е що да съм вътре. Я да сметна 600кг по 300лв тон + субсидия. А амортизациите са ми даже повече ма нали не са пари дето ги вадя от джоба. Реално са ми около 40лв.
  • Да допълня, гумите не са амортизация... резервните части не са амортизация... маслото и филтрите и те не са... Светна ли?
  • И при мен амортизациите на декар са горе доло толкова... хубаво се пляскаш по челото, но така акъла в главата няма да ти дойде...
  • Не разбрах само..как на 100 дк. усера има 2700лв. амортизация..ти да не сменяш гуми на всеки 100дк....
  • че ти си вътре бре-я понамали малко тези разходи
  • Банкер аз лично направих разходи от порядъка на 134лв без ДДС на декар. Това е с включена рента 40лв и начислени амортизации на техниката 27лв на декар. Дано ти е помогнало.
  • последната рапица която фактурирах беше на цена 630+ преди по-вече от месец-мисля че е някъде около тези нива но е по-слаб интересът!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта