Отглеждане на пуйчета

• A
    Моля,ако някой е гледал малки пуйчета,без пуйка,да сподели ,как става отглеждането,храненето ,температурата ,която трябва да се поддържа при тях от 1 ден,до деня в който могат да се пуснат свободно на двора
  • L
    ms tugava nqma da gi otdelqm ot puikata i nqma chesto da q puseshtavam
  • D
    Ако я дразниш или смущаваш,може да ти настъпе някое пуйче.
  • L
    mojeli saveti imam puika koqto v momenta mati qica sled 6 dni shte izlezat puichetata kato izlqzat kakvo da pravq da gi otdela li ot puikata eli da si stoqt s neq zashtoto mi kazaha che gi nastpvat
  • ще си вземете ли пуйчета тази година у нас много пуешко във фризерите и няма да вземем,а така релаксиращо ни действаха,живеем в центъра на стара загора и такъв пуешки хор правеха,като,че бяха 30 броя от тук нататък сме на тема охлюви,но не зная къде да ги събираме
  • D
    Котев,как няма да станат пуйчета в пуйки,колежката е опекла за коледа.
  • A
    пуяка зимата да вриииииииии и каната да се потииииииииииии ,компанията да се множииииииии и да се веселииииииии до ранни зорииииииииии
  • M
    Ася, какво стана с пуйчетата, станаха ли пуйки вече? В крайна сметка как ги отгледа, кой от съветите се оказа най-правилен?
  • Нашите 5 броя пуйчета станаха с брондозавърски размери и вече са във фрризера
  • S
    Нищо друго няма да кажа ,ама Иванов наистина е гледал пуйки. Моят опит датира за последно през 1993 г.,ама всяко нещо което той го пише и аз съм го правил. Единственото ми несподелено е,че като го закъсахме с продажбите ги клахме на ишлеме на линия за бройлери и потрошихме линията! Успех на всички!
  • Аз не го тълкувам така като теб! [:duel:]
  • V
    иванова а това за кого е
  • [:slap:] 58,59,60ден третиране за черноглавка-пуйки 61 62 63ден почивка 64ден обезпаразитяване от 65до 79 денпочивка 80ден обезпаразитяване 90ден третиране за черноглавка ,това е от мен,заслужих си една част от пуйката
  • 26,27,28 ден интровит 1к.л.+сулфахлорпиразин 1к.л. в2л.вода 29,30,31 ден третиране за черноглавка-пуйки 32,33,34денселед 2/3 мл.+интровит 1к.л.в 2 л. вода 35,36,37ден почивка38,39,40ден лимовит 1к.л. в 2л.вода от41 до 54 ден почивка 55,56,57 ден лимовит 1к.л. в 2л.вода

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

77 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

51 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

229 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

330 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

376 2