Изкупуване на телета

• K
    Колеги,дайте някои координати на търговци.Имам за продаване десетина бика по 600 кг.
  • с
    някой да продава малки теленца от добричко за предпочитане да са месодайни
  • И
    За 6 телета вече са 4 и цената е 3лв 450- 500кг
  • И
    спешно трябва да продам 6 телета черно бели тел:0882690985
  • I
    продавам 5 телета , някой да ми даде някакви кординати за клане или за отглеждане . аз съм от врачанско,няма търговци ;ь
  • I
    nyakoi da znae dali izkupuwat teleta . imam 5 nad 260 kg .
  • kolko e cenata za KG ???
  • V
    kolega ako ne nameri6 pazar nad 2.80 si gi zakoli i prodai na trupno
  • 0887715027
  • teleta mesodaini ygoeni nad 500 kilogrami
  • Колега,заколи си теленцето и го продай на месо и кайма-по-ще си на сметка!Циганите ще се бъзикат с тебе и накрая ще ти го измъкнат за 500лв.
  • imim tele okolo 350kg za prodav 0889585317
  • imim tele okolo 350kg za prodav 0889585317
  • D
    Те саламите са братя и изкупуват и припродават на кланиците или месокомбинатите да те са са в бургаски регион от Камено ако не се лъжа аз сам продавала на тях големи тарикати пробваи в месокомбинат Разград да тука в Бургаско само цигани и калайджий
  • C
    ot kadesi cerno sarenilisa ivane jenski 4 broyamoga da vzema no danesa nad 150 kila day kordinati
  • В Чубра няма кланница за животни , а има гъшекланница!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

235 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

371 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2