Мнения за трактор Massey Ferguson

• D
    Здравейте, Може ли някой който има опит с трактор Massey ferguson от по-старите модели пр. 3080,3095,3680,3670 и тем подобни,да каже мнения за това дали е добър и издръжлив или се чупи и даваш сумати пари за части. Колко са скъпи горе долу частите. Защо ги продават толкова евтино. Калпава машина ли е. Вървят ли много и колко години издържат без ремонт. Благодаря Предварително!
  • Z
    Имам от 2 години МФ 3125 и засега съм много доволен...горивните и маслените филтри на джигателя са по 10лв бройката....само филтура за хидравликата е по - скъпичък 130лв...но не е нещо фрапантно....с МФ всяка година ора по 400дка и после ги подготвям за сеитба...всичко само с него правя...и отделно с него съм изчистил масаа ц дка с шредера...аз лично бих си закупил втори...достъпна цена...и да се счупи пак няма да излезне като цената на по - новите...а работата където вършат е една и съща
  • P
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=6&act=4&adv=61422548185801770&slink=8pc61u#_=_ колеги дайте мнение за този модел 3080 .. здрави ли са, скъпи ли са частите, разход на гориво теглителни способности всичко?
  • D
    Благодаря за отзивите! Ако някой има още отзиви от тези машини да пише! руското може и да се чупи но поне няма да са скъпи частите,като видях цените за Ferguson частите направо
  • D
    Колега преди три години си купих 3680 .За три години ми е дисковал 200декара.Аз лично бих те посъветвал да не се вземаш мф за да не съжаляваш като мен.Частите са страшно скъпи и много малко хора им разбират.Карах го в сервиз на мф смениха преден диференциал около 7000лева,кардан-около 2000лева с лагерите и както е излязял от сервиза не е тръгнал повече.В мф от тази серия единственото им хубаво нещо е двигателя-нищо друго.Ако си много мераклия ела да ти дам моя-излезе ми около 40000лева с ремонта.Искам да го продам-кой каквото даде.
  • M
    Колега аз работя с мф 3645 вече 4 години имал съм малки проблеми с трактора .сменил съм предни карета като цента им варира от 70евро до 24 лева. Има евтин сервиз и части в гърция защото тук ни дерат яко .При добра подръжка трактора се изплаща.Имат проблем с компютъра на навеса но няма проблем да работи и без него.Хубавото им е на тези модели че могат да работят и без електроника, като обикновен трактор .Евтини са защото всички налитат на JD и така се конкурират. Двигател перкинс части има . От серия 3670 двигател валмет.
  • D
    като гледам картините те са модели от 6*** нагоре,аз търся някой който има опит с моделите от 3*** нагоре.
  • S
    Мой познат си купи преди 3 години "дърти тояги" от тази марка-единия 1998, другия 2001- скъсва им гъза от работа- с минимални ремонти всичко е О.К.
  • I
    И аз съм се чудил винаги като съм ги гледал в нет-а ама като няма кой да каже като съм разпитвал как да си купи човек?!?!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

66 1

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

31 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

44 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

145 0