Помощ за трактор Владимировец Т25

• Z
    Здравейте колеги, имам трактор Т25 от 5 години и всяка година свалям Гнп и го нося на майстор защото избива нафта от нея. Затова си взех нова редова помпа( ще приложа снимки), сега като е монтирах трактора започна да пуши и като подавам газ не може да се форсира. КАКЪВ МОЖЕ ДА Е ПРОБЛЕМА???, като преди това нямаше проблем с пушенето и мощността,вървеше си добре и равномерно. Трябва ли да сваля дюзите и да ги закарам да ги настроят спрямо новата помпа или нещо друго може да е? Ще приема всякакви коментари . Благодаря Ви.
  • Z
    Това е болта, и тръбичката свързана с него към дюзите горивото което е остатъчно и трябва да е към резервоара, а то се връща назад като.
  • Z
    Кой вариант е възможно да е направих две схеми. От помпата хвърля към дюзите отвих ги за да видя дали го прави но отново не става.
    • И
      Щом ГНП подава гориво към дюзите,провери дюзите на стенд и центровката,Вариант 2
    • Z
      Здравей,трактора запали работи добре 5 Мин, форсира се като му дам газ ,но за кратко. И после не може .все едно дърпа въздух и не може да се форсира. Незнам защо но ще се опитам да обясня. Помпа с подскачащата помпа и обезвъздушавам и горивото се изсипва в резервоара от към тръбичката която е свързана с фините филтри за гориво и като го запаля горивото вместо да върви към резервоара се връща обратно и си мисля че тук е проблема някъде, имаш ли идея къде е. И още нещо смених болта с кух , а преди това беше обикновен и беше леко рязан на резбата.
    • Z
      Ще кача снимки най отолу
  • Z
    Здравей Иван , свързах както ми бяхте казали но трактора отново не иска да запали. Гледах клипове в интернет на руснаци как свързват тази помпа и го направих но отново не иска да запали. Ще кача снимка. На тръбата към горивото съм сложил клапана. Дали е вярно така и защо отново не иска да запали. И да ви питам как да го направя , ако може да ами обясните моля ви
    • И
      Предполагам че правилно си свързал помпата,Клапана трябва да е свързан към помпата и маркуча към резервоара,Клапана служи да поддъжа налягане в корпоса на ГНП за да могат буталцата да изтаскат гориво към дюзите,
  • и
    16C13 Клапах-холендар за гориво
  • Z
    Вижте намерих нещо дали е това?
    • И
      Да това е клапана
    • Z
      Благодаря ти, ще го взема и уйкенда ще го сменя и ще центровам помпата отново и ще пробвам.
  • Z
    Ето тук ли трябва да е
  • и
    не виждам разтоварващ клапан на края на медната тръбичка към помпата ,центривка на помпата
    • Z
      Иван, извинявайте че ви моля за нещо, ще може ли на лист хартия да ми нарисувате как е правилно да е? Благодаря ви предварително
    • и
      помпата е правилно свързана за да има нормално налягане на гориво в помпата трябва да има клапан в края на тръбичката да не е кух болт а клапан
    • Z
      Може ли да ми изпратите какъв клапан да си взема , защото не съм наясно , моля ви помогнете, ще пусна снимка най отдолу в синьо кръгче там ли трябва да сложа клапана
  • Z
    Така съм е свързал в момента но видях видя на руски в YouTube където с свързано по малко по различен начин
  • L
    Центровка
    • Z
      Възможно ли е да не съм свързал маркучите както трябва?
    • и
      не в горната част на помпата клапана е кух болт вътре има съчма и пружинка
    • Z
      Търся вече два часа в интернет , как ли не не го писах и немогат да намеря какво представлява, може ли да се опитате някаква снимка да намерите да ми покажете

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

C

ЮМЗ 6КМ - пролеми със скорости

Здравейте. Проблемът със скоростите е следния - не е възможно да се премине от една на дру...

7 0
M

рента

lz1gsi: Имаш право.Ако си с годишен договор имаш правно основание.

535 2
R

Билки, липов прашец

Стефан: Аэ правя липов прашец

446 3
R

Малини и ягоди

Здравейте,искам да попитам малко,който е на ти с нещата.Рентабилно ли е отглеждането на яг...

139 0
D

Двигател на Same Titan 160

Здравейте: Сблъсках се с ремонт на двигатела на трактора . Но никъде не откривам на колко...

74 0