Съвет за малък трактор до 30 коня

• V
    искам да си купя малак трактор до 30 коня-бихте ли ми дал;и савет какав да баде
  • Какви документи са необходими за китаеж?
  • Данчев ти е казал каквото трябва.А ти какво ще правиш в водната палата?Ще вадиш разрешително за морско плаване ли.
  • Данчев да те питам и друго разбрах че си от Бургас като купувах трактора ми казаха че с този сертификат отивам във водната палата и там ми дават номерата,но не казаха за КАТ трябва ли да ходя и в КАТ и какво е това КТИ различни номера ли слагат от КАТ и КТИ би ли ми обяснил малко по подробно за тези регистрации и колко данак се пласхта на година,а и друго да те питам така и така сам те хжанал сега триабва ли да го регистрирам и някъде другаде Благодаря ти предварително
  • V
    niakoi moje li da mi kaje otkade nai eftino moga da si kupia takav traktor KUBOTA i na kakva cena moga da go nameria za 2000 god.proizvodstvo
  • D
    Ако го зарегистирваш в КТИ,там ще искат да ти поверят номерата на рамата и двигатела.Същата процедура е в КАТ.Правят и справка между номерата в фактурата , рамата и двигатела.
  • Колега Данчев номерата на рамата и на шасито са написани на фактурата и това е сега чакам други документи и сертификати ще му слагам номера според теб това на фактурата да са написани номерата достатъчно ли е?
  • D
    Анонимния,без номера не трябва да бъде.Откъдето си го купил питай ги защо е така.
  • M
    Аз също се замислям за КУБОТА,въпреки,че техника,макар и по-стара не ми липсва.За по-леки почви и малки,разпокъсани площи гледам,че върши работа.
  • Колеги да ви питам нещо,купих си трактор Исеки 20 к.с. и не ми дадоха никакви документи освен-договор за покупко продажба,приемо предаватвлвн протокол и фактура ама никаде не пише номера на рама и т.н. Така ли трябва да бъде? Благодаря предварително
  • D
    Вземи си КУБОТА с двойно предаване и нямаш проблеми в работата,
  • V
    искам да го взема за да ора,фрезовам,кося и колтивиране

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

36 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

100 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

281 0