Нов фермер ... :)

• D
    Здравейте на всички от мен , много се радвам , че вече станах част от този форум и сайт ... \r\nТа имам един въпрос който на повечето от вас предполагам ще се стори доста глупав... \r\nЗа 300-400 декара зърнени култури (жито най-вече) ще ми стигне ли 1 булгар и 1 Е 516-17 ??? \r\nБлагодаря предварително за отговорите ...
  • M
    Младеж,дерзай спокойно!Натрупай опит 3-4 години,а тази техника с която разполагаш ще ти свърши работа.Земята българска е хранила дедите ни и,когато са я обработвали и с дървеното рало.Успех!
  • B
    С 1 болгар се работят 1000 декара ако сееш всички култури.Горе-долу има живот около 5 години при такъв цикъл.
  • D
    Колега в кой друг форум си писал?Дай кординати да го видем.
  • V
    колега в този форум сме пичове
  • колеги първо искам да кажа , че много се радвам , че сте разбрани хора ... бях писал в един друг форум , и там ме оплюха за 2 секунди ... а житото няма да го продавам ;) за лично ползване е ...
  • J
    нормално е един БОЛГАР за 300- 400дк колега,пък като продадеш житото на 30ст ще си вземеш един фенд или джони
  • D
    ПРАВ СИ ВИКТОРЕ [:tractor:]
  • данчев зависи от траториста
  • D
    Колега,БОЛГАРА И Е 516 ИЛИ 517 ще ти вършат работа.Вземи си БОЛГАР ТК-82 с двойно предаване,по ще тегли инветара и няма да боксува.
  • ima pulen inventar... sujelqvam za latinicata no sum ot gsm-a...
  • V
    Този трактор има ли си инвентар или ще го ползваш за жълто такси из нивите?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта