Цена на ярешкото

• K
    Колеги, моля кажете какви цени ви предлагат за изкупуване на ярета. В плевенско ми предлагат 3 лв. /кг. Вижда ми се малко, ще съм на загуба!
  • Zabravih da dobavq ne6to 4e pone kojata struva 10lv pone da imam da se po4erpq!
  • V pove4eto slu4ai e taka za6toto horata sa iznerveni i vseki gleda da izmami drugia po nqkakav na4in za6toto v dne6ni dni jivota stana mnogo truden navsqkade kakto v selata taka i v gradovete mislq 4e sam prav za6toto az ne bih go napravil s cel nqkoi da se 4ustva zadaljen kam men sled tova, a 4isto i prosto na momenta taka sam re6il 4e 6te e nai dobre za 4oveka vmesto klannicata da iskarva pari na moi grab ot horata po dobre napravo na horata pone da se radvaat. Prosto mislq 4e malko dobrina nqma da navredi na nikoi!!!!!!!!!!!!
  • S
    TUKA PRIQTELU SI I PRAV I NE PRAV ZA6TOTO Q SE ZAMISLI DALI NQKOI NA TEB 6TE TI PODADE EDNO PAR4E HLQB I SOL KOGATO SI GLADEN. NE ISKAM DA SE IZTUKVAM NO NA MNOGO HORA SAM POMAGAL V TRUDNI MOMENTI AMA NA MNOGOOOOOOOO I IDVA MOMENT A KATO MI POTRQBVAT QRAK
  • S
    TUKA PRIQTELU SI I PRAV I NE PRAV ZA6TOTO Q SE ZAMISLI DALI NQKOI NA TEB 6TE TI PODADE EDNO PAR4E HLQB I SOL KOGATO SI GLADEN. NE ISKAM DA SE IZTUKVAM NO NA MNOGO HORA SAM POMAGAL V TRUDNI MOMENTI AMA NA MNOGOOOOOOOO I IDVA MOMENT A KATO MI POTRQBVAT QRAK
  • Az li4no mislq 4e ako realiziram qretata na 2.50-3 na selo 6te e normalno vmesto da gi davam na klannicata za sa6tite pari po dobre da gi dam na horata za super evtino da se zaradvat. Zabravqme nai vajnite ne6ta naposledak, a te sa da sme 4ove4ni edin kam drug, daje i za bezplatno bih go dal ako vidq 4e 4oveka nqma pari.
  • M
    Колеги дори и аз трябва да призная че този път Иванов е прав, давайте по точна и подробна информация, може и снимки, за това какво продавате. А иначе и при мен ярешкото е колкото агнещкото на 6 лева.
  • V
    hahahahaha Ivanov, ako iska6 ela da ti pokaja kak 6te se vdigne nagore, no togava nqma da hodq za riba, a 6te ti go navra v ustata pedal grozen !!!!
  • V
    колега за мене ли става въпрос пиши ми в чата
  • S
    male kakvi prostaci ima v tozi forum tova bi li mi go kazal na jivo MI6OK PI6I MI NA LI4NIQ DA TI DAM ADREZ DA MI GO KAJE6
  • и колегата пита за цена а ти го мяташ наляво и на дясно помогниси сам простак [:duel:] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4]
  • иванов този се насра
  • S
    villijara NE SE V1RZVAI NA GLUPACI A PI4A KADETO ISKA DA SI PRODADE QRETATA KARAI NA RAKOVSKI PAZARA ZADALJITELNO P1TEN LIST INA4E NE PUSKAT CENATA E OT 4,50 DA 5,00 LV KILOGRAMI NQMA ZNA4ENIE DA SA NAD 10KG USPEH
  • I
    Ферма кози, пратил съм ти лично.
  • Един отишъл за риба/за шарани/ и все хващал. Питал го горският как хваща толкова, а Вилижара му отговорил: -Вадя го сутрин и падне ли наляво, хвърлям наляво, падне ли надоло-жвърлям въдицата напред, надясно-надясно. -Ами ако ти се вдигне нагоре? -Ако можеше да ми се вдигаше нагоре за риба ли щях да дойда бе, горски!
  • V
    Ivanov 4estno 6to ne se razkara6 ot tuka ne moga da te ponasqm golqm si pedal mahai se ot tuka.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

148 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

436 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

171 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

653 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

794 2