Субсидии за високопланински ливади по НР1

• Z
    Здравейте....Искам да ви попитам, какви пари изплащат на декар за високопланински ливади от НР1 ... Благодаря предварително
  • V
    на нас ни изплатиха за планински район по тази мярка,но пък цял август чистихме храстите...бяхме като [:bee:] :D:D:D:D
  • M
    Колега на практика нищо няма да получиш, просто ще ти намерят някоя шипка из ливадите и ще ти наложат глоба. Със всички/почти/ е така. [bi4]
  • Вече нищо не разбирам. Имам 90 дка.нива в нр1 какво трябва да получа по 28 лв или по 50 евро. Моля ако някой е наясно нека пише?
  • Глупости ! Последните дни чувам само за такива, на които им искат получените пари, но не и такива, на които са дали нещо.
  • Наистина е интересно дали някой от санкционираните е получил субсидии сега. Моля ако има някой - да пише.
  • 08.09.2010 Фонд „Земеделие” изплаща 1, 200 млн. лв. на 840 неправомерно санкционирани фермери
  • колеги някой получил ли е субсидиите за 2007 и 2008 година по НР1 новината за изплащане e от 08.09.2010 но до днес няма нищо
  • Абе как споко. Някои хора взимат пари на поразия, без да им търсят сметка.А аз толкова коренспонденции водих с всички отговорни институции и няма нищо на яве.Имам чувството, че тия хора дето отговарят за разпределянето на парите, хал хабер си нямат от животновъдство и оцеляване в планината.
  • Spoko, Gosho, pri vsi4ki e taka.5
  • А някой знае ли нещо за плащането по пасторализъм? На мен първата година ми преведоха една смешна сума, втората нищо, а сега на третата, искат да им върна тези от първата година. Направо лудница
  • колеги някой получил ли е субсидиите за 2007 и 2008 година по НР1 новината за изплащане e от 08.09.2010 но до днес няма нищо
  • колеги някой наясно ли е какво става с изплащането на необлагодетелствани планински райони за 2007 и 2008 след като европейската комисия им е разрешила на 08.09.2010
  • ako znae nqkoi ne6o da pihe
  • i nie 4akame,no yvi
  • колеги някой наясно ли е какво става с изплащането на необлагодетелствани планински райони за 2007 и 2008 след като европейската комисия им е разрешила на 08.09.2010

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

65 0

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

150 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

251 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

281 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

198 0