Срокът за плащане по 121 ми изтече! Защо нямам пари?

• K
    срокът за плащане по 121 ми изтече защо нямам пари ???[cry]
  • Ми нали има срокове в Наредбата - 4 месеца докорлкото успях да се ориентирам.
  • Въоръжете се с търпение! А и 2 месеца не са много,откакто си подал заявка за плащане.Имайте предвид,че доста народ в ДФЗ чисти отпуски (както и по други държавни служби),та ще има забавяне,но пак повтарям - не много .
  • Ей не съм сам. Ше си чакаме двамцата Значи хич да не се обаждам и аз. Дано поне до Нова година ги платят. Или то сега няма пари в края на годината?
  • Аз се обаждах в РА и ми казаха,че се работи по заявката ми и че има време.Подадох на 20.09 и на мен ми мина проверката на място.
  • M
    За да отбият номера, цялата система е толкова порочна че нямам думи, щом и на колеги с преведени пари искат да им ги вземат и то в 7 дневен срок, ясна е работата.
  • Заявка за плащане. Приета преди два месеца в РА. В София е вече, защото от РА-София дойдоха да снимат машините.
  • Имаш проект или заявка за плащане?
  • Намерих темата /да не отварям нова/, нищо че е малко прашасала, да я поизтупаме. Има ли колеги с наксоро финализирани проекти по мярка 121, на които са им изплатени субсидиите в законоустановените срокове. Имам подаден проект преди два месеца в РА. Преди месец дойдоха едни момчета с фотоапарати от София, снимаха, гледаха, подписахме протокол и от тогава - нищо. Ще се обаждат ли допълнително от РА да искат още нещо, или сега да си чакам търпеливо и да се надявам да спазят срока?
  • При подаване на искането за възстановяване на ср/ва по мярка 121 от ЗП физическо лице, трябва ли да се представя счетоводен баланс и оборотна ведомост, тъй като подавах не ми ги искаха, но на някои са ги взимали, зависи от администраторите, май. Моля за отговор, ако някои като физическо лице е възстановил ср/ва. предстои ми тази седмица да подготвям документи.
  • J
    az obrabotvam 2000dk zemia a v anketna karta imam 1300dk.za moia proekt odobren v SI bank mi iskaha 2000dk zemia.proekta be6e za 90000lv i OBB mi odobriha 45000lv a ostanalite triabva6e da zaloja apartamenta.zakupih traktora na 20 09 2009.sled tova pravi6 isk za vastoniavane v RA tam na novo dokumenti dokumenti dokumenti uj za 4 meseca 6te ti vastonoviat ama gi vzeh na 7 meseca.smiatay pic po 780lv lihva na mesec.za tova sajaliavam 4e kandidatstvah i na vsi4ki kolegi kazvam nedeyte a ima i o6te gluposti v koito 6te se uveri6.ne iskam da te razo4arovam no tova sa faktite v na6ata BG.da6teria mi ot ANGLIA za 3 dena me uredi s super DJON DEER a s na6ite mi omrazna za 2 god.i vapreki vsi4ko ti pojelavam uspeh
  • Здравейте,имам един такъв въпрос, след като евентуално одобрят проекта за подпомагане по мярка 121,мога ли да взема парите като кредит от някоя банка,за да осъществя инвестицията на 100% и при изплащане на помоща да ги върна на банката+лихвите разбира се!?Някой практикувал ли е този начин и кои банки отпускат кредита?
  • G
    мояt proekt go gledat veche edna godina i nishto [angry]
  • Честито !!!!!!!!!!!
  • J
    zavarti AGNETO idvame hahahah uspeh kolega [:tractor:]
  • ИМАМ ПАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ [:dance:] [:dance:] [:tractor:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта