Субсидий 2009 - има ли още чакащи за получаване на средства?

• K
    Има ли някой,който все още да чака пари по СЕПП,АЕП и национални доплащания.Моите пари все още не са преведени,защото имало объркване и всяка седмица чакам.Като се обадя до София ме въртят вече около месец.Някой ако има информация дали скоро ще има следващ транш,моля да пише.
  • Здравейте колеги. В петък, 23.04.2010 г., имахме среща с министър Найденов и директор на ДФЗ Калина Илиева. На тази среща те самите определиха срок за АЕП 03.05.2010 г. (парите да са в сметките на бенефициентите). Информация от преди час: днес са преведени 500 000 лв за агроекология. Сами разбирате, че сумата е смешна. Не е ясно нито на кои, нито на колко фирми е платено. Тъй като чухме много обещания до сега, които не се изпълниха, предвидливо в петък (30.04.2010 г.) уведомихме общината, че ще протестираме пред МЗХ във вторник и в сряда от 12.00 часа. Колеги, зная, че сега е кампания и сме в тези дни, дето хранят годината. Въпреки това, Ви призовавам да дойдете на протеста и да защитите собствените си интереси. Ясно пролича, че диалога не върши работа. Мястото на протеста е пред Министерство на земеделието и храните, час за начало е 12.00 ч., ден вторник 04.05.2010 г. Телефони за контакти: 0899535313, 0878148369, 0898432717
  • На протест!Стига вече подигравки и лъжи
  • ако в понеделник няма пари по АЕП - във вторник всички сме пред министерството !
  • Говорих сега със служител в ДФЗ и ми каза,че моето заявление за АЕП още не е разгледано. Тогава какви пари ще има по СЕПП И НР не знам...... Обещанието беше,че днес ще ни бъдат преведени пари по сметките. [:slap:] [angry]
  • D
    и аз чакам но няма го чичко паричко и не се знае дали ще пристиге и на мен ми правиха проверка ама нищо!
  • Незнам някой дали получи пари но ако имаш санкции за бъдещи периоди няма да получиш нищо 3 години напред,така че оставаш без държавна помощ.
  • Колеги,днес нали щяха да превеждат на биопроизводителите субсидийте за 2009.Някой има ли информация какво става?
  • всички ли взеха пари по ндж 3
  • кога ги преведоха и какви санкций има пак
  • в Сибанк имаме пари по НДЖ но пак имаме санкции
  • ot Plovdiv sam ,sa6to niama pari
  • M
    po NDG3 li davat pari?
  • C
    dnes ima prevod pone na men
  • И в Сибанк няма,а от ДФ не можаха да ми кажат дали ще си получим парите с които бяхме санкционирани за НДЖ или сме от тия 79 за които пишат,че няма да ги получат. Информация никаква от никаде. ЖАЛКО!!!!!!
  • аз също намам в дск

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

237 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

182 1