паэар стара эагора

• L
    на 24 април ще се проведе ли паэар в стара эагора на който ще се продават эайци
  • L
    мерси эа отговра
  • 10.00 ЧАСА
  • L
    благодаря эа информацията.от колко часа эапочва иэложбата в ст.эагора
  • L
    эащото се интересувам и от други животинки!!!! [:dance:] [:tractor:]
  • V
    А защо трябва да купуваш от пазари и изложби по добре върви направо във ферма
  • L
    Някой энае ли от колко часа е иэложбата в стара эагора эащото следобеда сьм эает и дали от там мога да си эакупя эайци.Благодаря.
  • D
    Петров,още един път ти благодаря за информацията.
  • L
    мерси эа информачията
  • На 14 май в Стара Загора предимно за техника на летището,в Сливен по принцип е последната събота на май.
  • D
    Д-р Петров, благодаря за информацията.Кога е изложбата в Сливен?
  • Изложбата е за декоративни птици,гълъби,зайци в двора на училището на ул.Христо Ботев посока изток спрямо кръстовището на централната улица Димитровград-Казанлък.
  • L
    това е било иэложба в някакьв училищен двор.
  • L
    Така чух.
  • D
    ЗА първи път ли е този пазар?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

218 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

400 1

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

372 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

472 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

2102 1