Доилни апарати - от къде да купя?

• E
    Zdraveite,molya da mi podskagete firma koyato prodava doilni apparati novi.I vtori mi vipros e dali moga da namerya nyakide v bg firma prodavasta apparati za mini proizvodstvo za tutunevi izdeliya?\r\nPredvaritelno blagodarya za vsyakakva informaciya
  • Приятел от катедра"Животновъдство" към Аграрен университет ми препоръча ФИЛСОН-Клокотница.Базирайки се на опита му така и не потърсих други варианти,но вече на фона на работата ми с тези апарати не мисля да сменям марката.
  • tanoth yeellow xD.
  • филсон клокотница много са точни.има за овце , кози и крави.
  • Напиши доилни апарати в ГУГЪЛ и ще излязат десетки фирми. Вчера и аз извадих телефони, даже днес си получих пратката по куриер!!! Успех!
  • S
    http://www.technosimbg.com/ тази фирма произвежда доилна техника

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

167 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

180 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

297 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

129 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

460 0