Челен товорач АТОН

• T
    Здравейте обмислям покупката на челен товарач АТОМ 3080А за ТК82. Товарачите ги правят във с. Песнопои Пловдивско. Имали някои тук закупил от там товарач и доволен ли е ? Цената е добра. Но ме интересуват мнения. Казахами че 1200кг дига без проблеми но да не вдигам повече от 1300кг. Мен ми трябва да местя бегове да зареждам сеялките и торачката. И във склада да бута зърно да товари камиони. Със рампа естествено защото вдига 3.80м. Ще се радвам ако някой изкаже мнение :)
  • И
    Здравей колега, имам го от около 2 месеца на ЮМЗ, изключително съм доволен. Ползвам го за местене на бали и чистене на обора. Препоръчвам ти!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

178 2

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

255 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

170 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

173 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

342 1