Изпуснах срока за пререгистрация

• C
    Iztarvah datata za preregistraciq? Subsidii 6te moga li da vzema ?
  • C
    еми че няма проблем ако не съм кандидатствал по програма. Смисал че трябва да чертая и си зимам субсидийте.
  • Щом си изтървал срока за пререгистрация по Наредба №3,губиш правата си като ЗП за една година(напр. ако се осигуряваш като ЗП,ако продаваш продукция на пазара без касов апарат,имаш проект по ПРСР и т.н.)Ако и другата година "заспиш" и се "събудиш" след 25 март,автоматично те затриват от системата,така че .А що се отнася до директните плащания - може да не си регистриран като ЗП(тогава си ЗСтопанин)и пак да си чертаеш парцелите или да кандидатстваш с животни за нац.доплащания. [:tractor:]
  • T
    и какво ти казаха там
  • T
    не се казва земеделие и гори [:duel:]
  • C
    imam data da hodq da 4ertaq. i 6te si vzema subsidii mersi mn kolegi.fakti4eski samo ako sam kandidatstval po programa togava gubq nali? 4e dnes malko ostana da ubiq nqkoi ot zemedelie i gori v moq grad :D
  • Ако се занимаваш със земеделие няма значение дали си се пререгистрирал,важното е да очертаеш парцелите а срока за това е 30 май,субсидии за земя се дават на очертан парцел не на пререгистрация,за животни не знам как е
  • A
    А досега вземал ли си направи регистрация с някаква друга дейност-все едно,че сега започваш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

218 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

706 0