Къде има пазари на дървесина?

• M
    Здравейте, опитвам се да намеря място в София, от където мога да си купя дървесина от глог - по възможност напълно необработена. Ще съм благодарен на всеки, който може да ме насочи към такова място
  • M
    Здравей, съжалявам за късния отговор. Точно защото търся първоначално малко количество се опитвам да го намеря в София, за да си спестим логистичните разходи и т.н. Но ще имам предвид и като ми трябват по-големи количества ще се чуем допълнително
  • P
    От Ловеч съм. Точно такъв глог има... Мога да ти пратя или да дойдеш да си избереш... На лични можем да уточним подробностите.
  • M
    Здравей, пропуснах да спомена, че ми трябват много малки количества (за което се извинявам) така че не знам дали би се интересувал да ми продаваш. И все пак: търся парчета с диаметър между 3 и 6 см и дължина 30-40. Няма проблем да са леко закривени Ще ми трябват може би десетина такива парчета, с опция след това да купувам по-големи количества. Цена не мога да посоча, по скоро очаквам продавачът да посочи.
  • P
    Какви размери ти трябват и какви пари даваш? Вярвам няма да е за мебели - щото при мен по криво и бодливо дърво от това няма... Размерите са от 2см до 7-8см диаметър на стеблото и не по дълго от метър (засукано във всички посоки...). Другото е клонаци и бодли, но е все дървесина...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съвет за използване на сграда

Здравейте ! Търся съвет за използване на сграда. Имам неизползваема сграда в отлично...

43 0

Договор за рента

Може ли няко да ми отговори на тези въпроси моля ви. Миналата година 2020 си получих рент...

60 0

Дайте съвети

solun1: Здравей. Това най-вероятно ще трябва да попиташ в Министерството на Туризма и Министерст...

52 1

С какво да засея неполивно място със площ от 6декара?

Теодора: Здравейте, и аз като Вас имам същите въпроси, ако желаете и имате идеи можем да сме си п...

135 2

гъби кладница

Пиша по повод темата за гъби Кладница за изкупуване, ако имате информация кой се занимават...

57 0