Проблемни субсидии поради неправилно очертаване на обработваема земя?!?

• E
    Здравейте колеги,чакам да ми преведат едни субсидии за обработваема земя.Всички вече си получиха парите,при мен в страницата излезнаха някакви таблици от който нищо не разбрах.На края след звънене на 100 места се оказа,че аз съм очертал по документи 10,3дка\r\nа проверката на сателита показала е са 9,3 и за това нямам пари.Някой имали такъв проблем
  • T
    Здравеите аз имах застъпване и ходих да си ги оправям земите и аз като колегата по-горе нямам преведени пари а във табличкота показва някаква сума но нямам пари във картата.Така като те разбирам парите за земеделци който имат застъпване парите ще ги преведът по късно но незнаете кога горе доло ще ги преведат
  • O
    Здравейте колеги,чакам да ми преведат едни субсидии за обработваема земя.Всички вече си получиха парите,при мен в страницата излезнаха някакви таблици от който нищо не разбрах.На края след звънене на 100 места се оказа,че аз съм очертал по документи 10,3дка а проверката на сателита показала е са 9,3 и за това нямам пари.Някой имали такъв проблем По снимките площ не се гледа - гледа се допустим слой. Да не би допустимата площ да е 9.3 дка? Общата площ си излиза още в документите когато си чертал в ИСАК. Да не би имаш застъпване за този парцел? Ако е така, тях ще ги плащат по късно, ако си го доказал де.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

199 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

133 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

298 0