Машина за почистване на полето от камъни - от къде?

• P
    колеги къде мога да намеря такава машина под наем
  • P
    С картофовадака съм правил, ореш минаваш, пак ореш пак минаваш, доста каманак найзвадих (тогава целта не беше това) а събирането на троскота
  • V
    Данчо Величков има на Ботевград. но трудно ще се разбеш с него. Иначе е перфектна всичко по голямо от нокът е или изнесено или заровено на 50 см. Аз чистих на ръка, но няма особен ефект особено на силно чакълести ниви!
  • P
    20 дк
  • A
    машина под наем трудна работа ,за колко декара става въпрос колега?
  • N
    http://tractor.bg/products/product/32991 Ей тука има ама за продаване разни.... колега никой не дава такова чудо под наем поне аз не съм намерил. кък някой колега ако вземе да сподели жив и здрав да е! Успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

88 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

60 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

172 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

634 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1220 3