Трета точка за трактор Т150 - от къде?

• A
    Колеги, някой случайно да продава трета точка за Т150, или поне да ме ориентирате къде мога да намеря?
  • И
    agrichast.com
  • A
    Мерси Колеги, намерих си
  • T
    Мисля че имам това което ти трябва. Утре ще проверя и ще пиша
  • T
    Колеги, някой случайно да продава трета точка за Т150, или поне да ме ориентирате къде мога да намеря? В ТОСС Добрич имат всичко.Телефонът на магазина им е 0899175508 или 058/630191.Успех
  • B
    http://www.opticom-bg.com/shops/product/634/tyaga-navesna-s-ma-k-tt150-.html Ето я колега - тук я има цялата средна точка заедно със фитила.Ако търсиш само средната точка я има на по-задните страници пак тук.Виж и другаде ,но поне това ,което ние сме търсили най-евтино е било в Китката.Поздрави.
  • B
    Колеги, някой случайно да продава трета точка за Т150, или поне да ме ориентирате къде мога да намеря? Кооперация Китка/Оптикон или Анимекс звънни и питай.Офисите им в Стара Загора. Като цяло Китката имат най-голямата гама части за Т-то.Успех!
  • N
    http://tractor.bg/products/product/32991\r\nЕй тука има ама за продаване... колега никой не дава под наем поне аз не съм намерил. Пък ако някой знае и да сподели жив и здрав да е! Успех!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

20 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

53 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

96 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

166 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

196 1