Нямам преведени субсидии по СЕПП - дайте съвет!

• Z
    Имам застъпвания и недопустим слой под 20%, но не съм получила субсидия.Не съм писала възражение до 6.01.,тъй като не знаех за това.На по-късен етап ще получа ли нещо.Ако някой знае да пише или телефон,на който мога да се обадя за информация.
  • A
    Здравейте, ако може и аз да се вмъкна тук. Баща ми също има презастъпвания, не е разделена земята и "човекът", който я е наел, въпреки,че знае че се обработва от него е чертал всичко.Сега все още няма пари, в системата излиза, че каквото трябва да вземе е редуцирано и остава 0. Какво да правим? Ако някой е имал подобна неприятност моля да помогне, все пак са 5000 лв. за човек с пенсия 160. Благодаря
  • T
    zdraveite kolegi i az imam sa6tia problem ,imam zastapvane mnogo malko okolo 2% procenta kogato mi doide pismoto za zastapvaneto v zemedelieto mi otgovorixa 4e niama problem opravixa zastapvaneto.no az niamam prevod obajdax se i mi kazaxa da 4akam.ot kode moga da razbera dali ne popadam v tozi nedopostim sloi.kam kogo da se obarna http://iacs-online.dfz.bg/apex/f?p=2012 Eto tuk s УРН+Последните 4 цифри от ЕГН/БУЛСТАТ и Персоналния код от Заявлението за Директни плащания, vlizash i proveriavash. S dve dumi si pravish individualna spravka. Uspeh!
  • C
    zdraveite kolegi i az imam sa6tia problem ,imam zastapvane mnogo malko okolo 2% procenta kogato mi doide pismoto za zastapvaneto v zemedelieto mi otgovorixa 4e niama problem opravixa zastapvaneto.no az niamam prevod obajdax se i mi kazaxa da 4akam.ot kode moga da razbera dali ne popadam v tozi nedopostim sloi.kam kogo da se obarna .
  • T
    Na nas ni kazaha sashtoto! :( Tezi koito imame zastapvania,nezavisimo che sa ni izprateni pisma i sme predstavili iziskanite ni dokumenti(dogovori za naem),shte chakame vtoria transh do mart!A ako imame i nedopustim sloi,kazaha che nai-veroiatno niama da poluchim nishto tazi godina !
  • E
    На мен пък ми казаха , че всички които имат застъпвания ще си получат парите до края на март.Била малко по тромава процедурата
  • D
    Да ви кажа,че различните хора,които вдигаха телефона ми казваха различни неща.За това реших и отидох в областната разплащателна и от там се свързаха със София,обясниха ми проблема и сега започнах с жалби и писма.Попаднах на съвестна служителка та ми обърна внимание,защото преди нея колежката й ми каза,че все още тече кампанията и да чакам.
  • B
    Dora_1794 i kakvo ti otgovoriha ?
  • G
    i nie nqmame subsidii za6toto imame zastapvaniq,no i za jivotnite nqmame subsidii i neznaem za6to.nikoi ne diga telefonite za da ni kaje.kajete ako znaete kade da pitame
  • D
    И аз имам проблем и преди време звънях за информация на 028187449
  • B
    i az imam sushtiq problem ... imam zastupvaniq i nqma nito lev v bankovata smetka ... ako nqkoi e 4ul koga 6te se pla6ta vtoriq transh da kaje

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

198 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

133 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

298 0