Какво мислите за корейските трактори LS Plus?

• E
    Здравейте колеги,rnнякой от вас има ли някакви впечатлениея за корейските трактори LS Plus, по конкретно модела 100 кс?Цената им е доста приемлива и се чудя дали да не се обзаведа с един такъв.Потърсих из чуждестранни форуми и отзивите бяха много добри за марката, но искам да чуя и преки впечатления ,ако някой има такива ,все пак са от скоро на българския пазар.Иначе трактора ,който гледах е с двигател ИВЕКО ,скоростна кутия Power Shuttle, хидравлика и електроника Бош, 3 тона товароносимост на навеса, 3 скорости на ВОМ,климатик и др екстри. Как ви се струва заслужава ли си?Няма да пиша името на фирмата вносител за да не правя реклама ,но ако някой е купувал от тях бих се радвал също да сподели впечатления.
  • G
    Здравейте имате ли мнения за тази марка трактори които са внос от Турция.Има ли разлика в изработка и качество на машината в сравнение с тези в Европа? Всички са правени в южна корея нямат разлика от европейския освен с това че нашите примерно ги поръчат с джоистик за фадромто устройство.
  • F
    Здравейте имате ли мнения за тази марка трактори които са внос от Турция.Има ли разлика в изработка и качество на машината в сравнение с тези в Европа?
  • G
    Само дето от 2014 досега им вдигнаха цената от 49на57 хилки. И цената вече не е конкорентна на руските както казват в рекламата си.
  • G
    Благодаря колега беше доста изчерпателен!
  • Здравейте, колеги! През пролетта на 2015 г. закупих LS Plus 100 с челен товарач. Основната работа на трактора е поддръжката на пасища. За периода в които притежавам машината съм изорал, дисковал, култивирал и т.н. дейности около 600-700 дка. Впечатленията ми от трактора са много добри, като се има в предвид в кой клас е позициониран. В самото начало трябваше да разчиствам от тръни, храсти, къпини, диви круши и прочие растителност парцели, които след ликвидирането на ТКЗС бяха тотално изоставени. Можете да си представите за какво става въпрос. През този период проблеми имах само с някои от датчиците, които са разположени отдолу, което в моя случай е абсолютно нормално, защото на практика разчиствах "джунгли". Трябва да добавя, че терените, които обработвам са пресечени и с ерозия на доста места, неравни и с доста камъни. С една дума криви места.Пак заради спецификата на дейността ми съм чупил калници и покрив, но там вината си е моя. Към трактора прикачам шредер на Seppi_m тежък тип, на който собственото му тегло с подобренията който съм направил е около 1 тон.Шредера е способен да раздроби единични дървета с диаметър до около 15 см.Мощността на вала на трактора е 77 к.с. Не съм имал сериозни проблеми въпреки тежките условия в които работя. Обмислям покупката на втори трактор от същата марка и модел. За нуждите на моята работа трактора е перфектен. Намирам съотношението цена-качество за отлично. Дано да съм бил полезен.
  • G
    Несъм претежател но мисля че трактора е перфектен за цената си.
  • G
    Навеската с вятрешна бутилка как се справя проблеми има ли някой да каже?
  • D
    Някой има ли впечатления от лс плус 90
  • E
    Колеги ,какво стана няма ли вече някой собственик на ЛС да сподели впечатления?
  • I
    Лс и Ню Холанда са едно и също говорих със човека на щанда на на лс на агра 2014 и ми каза всичко. Даже лс са по добри от Ню Холанда .
  • P
    Колеги, на Агра 2014 имах възможността да видя лс 90-100 да го запаля,да му чуя двигателя. На пръв поглед много ми допадна,но мисля да се спра на НЮ ХОЛАНД ТД 5. Открих доста разлики между машините,но сега мисля да направя анализ .1 ЛС - 3 години гаранция или 3000 м.ч. НЮ - 1.5 г гаранция или 1500 м.ч. 2 - цена на консумативи ??? 3- цена на резервни части ??? , но ако разликата не е голяма мисля да се спра на НЮ
  • K
    Дали някой от колегите, които вече имат трактор LS Plus могат да споделят първоначалните си впечатления от машината, представителството и т.н. ?
  • P
    Колега,докараха ли ти машината. Сподели менеия от нея понеже аз гледам и обмислям дали да взема ЛС 90 или AGT планинският варянт,които е 60 к.с. Основно ми трябва за влачене на ШРЕДЕР и вентилаторна пръскачка
  • R
    на цена ? колеги днес платих лс100 плюс в петък трябва да е при мен незнам кога ще влезем да торим още има сняг ще видим какво купих
  • C
    колеги днес платих лс100 плюс в петък трябва да е при мен незнам кога ще влезем да торим още има сняг ще видим какво купих

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

John Deere 6120M какво е това?

ivan: Мисля че е електромагнитен клапан

115 1

Вом

Колеги миналия ден срещнах нещо по темата вом. Понеже съм гайкаджия и не го схванах. Може...

68 0

New Holland TD5 105 или Kubota 9540 ???

koko.dimitrov: Явно никой няма кубота 9540 , да сподели мнение ...

210 0

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

182 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

454 5