Отрязани субсидии - какво да сторя?

• D
    Днес ми отрязаха субсидия за 55 дк. без никаква причина, поне не съм уведомен за такава.\r\n
  • N
    Колеги на въпроса ми ка служителка от ДФЗ след разговори от нейна страна със София ми отговори че има определен процент на орязване и след като се изчистят всички застъпвания ще се приведат допълнително. Всеки може да си направи справка в системата на ДФЗ с паролата от заявлението за очертаване и там излиза всичко .А иначе писма тяхната поща се движи с костенурки и ще ги получите Декември
  • O
    Проверихте ли в системата на ДФЗ? Да не би да имате земя извън допустимия слой? Или голям процент застъпвания? Глоби от минали години....
  • P
    Ха, интересна гледна точка! И аз нямам стотинка по СЕПП Първо обработвам предимно собствена земя - 2/3, другото е наето. Второ - забелязвам че ощетените сме работещи по 100-200 дка, все дребни собственици...
  • A
    Оставам с впечатлението, че това напоследък се случва доста по-често на собствениците на земя. Мислите ли, че е случайно?
  • H
    А аз нямам нито стотинка нито европейски нито държавни преведени.
  • M
    и мойте са орязани,пуснаха ми за 2/3 от декларираната земя,за другите нито съм получавала някакво писмо,нищо
  • H
    Колега, как разбра, че са орязани? Писмо ли ти пратиха? Или някаква справка направиха? Аз също нямам преведени, но и информация нямам.
  • N
    второто и в субсидии не е й! а иначе съм сигурен че си кадърен и знаещ и ще надвиеш бюрокрацията...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

51 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

223 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

202 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0