Помощ за ремонт на помпа за пръскачка

• Y
    колеги,някой разглобявал ли е помпа рау р1020 от пръскачка Amazone.Маслото от помпата преминава при мембраните и се смесва с водата,а помпата е капсулована и не мога да я разглобя и да видя какво има при буталцата.
  • V
    http://www.fluida-bg.com/bg/product-details.php?id_prd=59&id_cat=21 Колега взимай си една помпа "Extra" към 360 лева беше преди и си решаваш проблемите!Имам я от 4-5 години и работи безупречно, връзваш я към твойта система и пердашиш,напръскал съм с нея поне 10000 дка
  • D
    Занесия на майстор да я виде.Ако не става,купи си нова.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

353 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

359 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

176 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

291 1