Как да инвестирам в малка земеделска площ - коя земеделска култура има висок рандеман?

• T
    Купих 1 декар земеделска земя на много висока цена и се чудя каква култура да насадя за да започне леко по леко да се изплашта тази земя.\r\nТруден въпрос порати факта че 1 декар е много малко за каквото и да е но може и да има някоя култура която дава добиви и се търси.\r\nБлагодаря предварително на проявилите интерес.
  • V
    Гъби? Култивирани кладници и печурки? Аз обмислям това, обаче тепърва се захващам с идеята и не знам дали е съвсем подходящо предложението, но по-разбиращите ще кажат. Имам и аз декар и малко и от март ще стартирам. Обаче искат много грижи и условия. Влага, температура...и т.н.
  • T
    Знам колега , просто до новия парцел гледам 100 кошера и не бих искал да стои обрасъл с трева а да го използвам най рационално. Благодаря за съвета за оранжериите.
  • P
    за ограничени стопанства избора е оранжерий или разсадници, като и двата са доста специфични и искат знания. няма лесен път за забогатяване
  • T
    Благодаря за съвета с червеите но мисля че в нашия край трудно ще се реализират. При поливни условия ако засадя винвн сорт грозде например мерло какви ще му бадат добивите след като започне да плододава.
  • T
    За каква гимназия става на въпрос, че нещо не ти хванах мисълта?
  • G
    Пробвай с калифорнийски червей Ако се интересуваш пиши на лично
  • N
    пич,ако имаше легален отговор на твоя въпрос щеше да има много..ама много! милионери във форума.ще трябва струва ми се да преосмислиш нещата.Като начало завърши си гимназията а дотогава ще изскочат други възможности...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съвет за използване на сграда

Здравейте ! Търся съвет за използване на сграда. Имам неизползваема сграда в отлично...

43 0

Договор за рента

Може ли няко да ми отговори на тези въпроси моля ви. Миналата година 2020 си получих рент...

60 0

Дайте съвети

solun1: Здравей. Това най-вероятно ще трябва да попиташ в Министерството на Туризма и Министерст...

52 1

С какво да засея неполивно място със площ от 6декара?

Теодора: Здравейте, и аз като Вас имам същите въпроси, ако желаете и имате идеи можем да сме си п...

135 2

гъби кладница

Пиша по повод темата за гъби Кладница за изкупуване, ако имате информация кой се занимават...

57 0