Търся мнения и съвети за овце Меринос

• V
    Здравейте колеги някой энае ли къде има в България мериносови овце ?
  • Мериносови овце има в ИПС гр.Ген.Тошево област Добрич.Продават агнета,свържи се с тях.Успех!
  • M
    Ако можеш да извадиш от тях по 1-2 агнета не е зле, може някое да си оставиш за коч.
  • само бракувани продават в карнобат
  • M
    Викторе, намери ли меринос?
  • za kontakti s instituta v st zagora tel:042/606 991 fax:042/607 048
  • колега дай някаква връзка със интитута
  • наскоро бях вав иститута по животновъдство вав Ст. Загора там видях такива овце.
  • D
    Котев само така с Петар Иванов
  • браво котев
  • M
    Колеги за пореден път сме свидетери на раздвояването на личността на нашия скъп Иванов.Другото му аз/бай Върбан/, явно наистина му е необходимо за да го успокоява а и да да му се въдхищава, какво да ви кажа просто побъркан комплексар е този посерко.А онтосно медалите, да по постове си доста зад нас, но твоите се пълни с такива щуротии че ако има класация по този критерии то ти си абсолютен победител.Това вярвам че ще ти хареса а и ще изчетка нищожното ти самочувствие, да има нещо в което си безпорен победител- БРАВО
  • Не се коси бе Иванов хората сбират рейтинг ,на края може и да им датат по един тиквен медал.
  • Тези всички сте 3-4 тиквеника. Жалко, че няма брояч на посещенията, за да видим кого четат най-много.
  • C
  • C
    ех Иванов никой те не ще бе смотльо щооо ли

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

57 0

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

259 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

301 0

Овце без мляко

милен: овцете ти имат хипогликемия преди раждането.Увеличи концентрирания фураж 10 дни преди ражд...

394 1