Какви сортове картофи да използвам ?

• A
    Колеги,\r\nпрепоръчайте на кой сорт картофи да заложа в полупланинския регион?Някой нов,високо продуктивен с добри вкусови качества сорт?\r\nИли да си карам с холандския?
  • A
    АГРИЯТА ТАЗИ ЕСЕН Е СЪС СТРАХОТЕН ДОБИВ...МН ДОБРИ И ЗДРАВИ КЛУБЕНИ..
  • S
    На 700-1000метра да залагаш на Агрия/един от най късните сортове/е малко проява на смелост.Виж някой с по-къс вегетационен период,за да не ти се налага да ги вадиш в снега.
  • A
    Сорт агрина ??
  • K
    и аз искам да питам,за кюстендилска област, село полетинци 700-1000м. надморска височина,кои сорт да отгледам, спрял съм се на агриа, даите мнения и препоръки
  • A

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪 https://www.youtube.com/watch?v=Pc6mnzoUrDw

51 0

Образуване на клубени преди поникване.

Здравейте, не съм професионалист и нямам много познания , за това искам съвет. Засадих з...

51 0

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

103 0

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

167 0

картофи

как да съхраня картофите от мухата

177 0