Пазари за животни - НОВА ТЕМА

• M
    Колеги,отварям нова тема,защото предишните много се разводниха.Моля давайте точна информация за място(пазар),вид животно, ицена.Хубаво е,че анонимните няма да могат да ръсят повече мозък и да отклоняват темите.
  • M
    Въпреки че не отглеждам кози, с радост бих посетил изложението.Всъшност отдавна искам да си купя коза за моя си консумация.
  • V
    Мирчев,Дидо с вас съм
  • F
    До Мирчев, Да точно това имах предвид изложение базар, и съм съгласен,че м.Май е най подходящото време остана само да уточним къде да се проведе а дата ще изберем на събранието. А за общото събрание... имам изненада за вас,подготвих проект от името на асоциацията за финансиране и внос на животни и по всяка вероятност ще бъде одобрен чакам отговор до една две седмици.
  • M
    Предлагам ти първо да се съберем членовете на управителният съвет и ,ако има въпроси,които не можем да решим,тогава да се свика общо събрание.Относно изложбата-идеята е добра,но да направим изложба-базар на разплодни животни.Отчитай,че има колеги при които родилната кампания не е приключила и като време по-подходящо е това да стане през м.Май-преди усилената полска работа.За всяка градивна идея може да разчиташ на подкрепата ми !
  • N
    Не се ядосвай чалака,то ни стана навик да сменяме на всякъде темата.
  • C
    ей темата е друга
  • M
    Колеги вие ще участвате ли в протеста?
  • F
    Малко извън темата. Мирчев, смятам скоро да насроча общо събрание на асоциацията, защото има много актуални въпроси които трябва да решим. Един от тях е да направим "Национална Изложба"-козевъдство на която да бъдат поканени всички племенни и генофонд стада.
  • C
    Иванов пак се е появил

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

411 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

446 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1140 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1683 2