Схема за национални доплащания за крави - 2014

• M
    Схема за национални доплащания за крави с бозаещи телета, обвързана с производството - 50 лв./животно. Подпомагането да се изплати на един транш в периода февруари - март 2014 г.
  • S
    За кравите с бозаещи телета винаги е лято !
  • S
    Е така ни защитават ! Браво господин Колев и госпожо Степанчева натягайте се ! “От името на животновъдите изказваме своята благодарност към МЗХ и новото ръководство на ДФ "Земеделие", че въпреки трудната обстановка, в която бяха поставени се справиха с проблемите и всички изрядни животновъди си получиха субсидиите за 2013 г., съгласно подписаното Споразумение“ -кравите с бозаещи телета или на биволовъдите които няма да вземат и лев ! КРАВИ С БОЗАЕЩИ ТЕЛЕТА най печелившия отрасъл 50 лева март месец!!!!!!!
  • A
    малии що пари са тва те и за един обед не стигат....дерзаите
  • S
    Мисля си че и тях няма да видим. Тия изедници няма да издържат до март !
  • J
    Викай берекят версън и тва е Нас червеното знаме роди.....................

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

63 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

225 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

207 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0