Система за индивидуална справка за директни плащания - как се влиза?

• K
    zashto nemi pozvolqva da vleza v neq napisvam si vsi4kite civri i parolata i neme puska kak stava nomera da si vleza v sistemata
  • T
    При мен излиза единствено, че няма двойно декларирани площи.
  • H
    Здравейте колеги, на мен ми изписва ,, няма данни по зададените параметри'' какво ще рече тва, аз го разбирам така , че още няма преводи и за това така излиза. Някакво мнение да споделите .
  • T
    Аз си бях сменил паролата
  • V
    И мен не ме пуска.Ходих в общинската служба земеделие и те не можаха ,а преди съм влизал. Опитайте с друг браузер! Не би трябвало да има проблем. Има ли вероятност да сте си сменили паролата преди време? И какво изписва при опит за логване?
  • L
    И мен не ме пуска.Ходих в общинската служба земеделие и те не можаха ,а преди съм влизал.
  • T
    И аз не мога да влезна, имам парола и всичко останало но уви... не става и не става
  • K
    Прегледай си документите за кандидатстване. Последният лист трябва да е въпросната автоматична проверка(ако са ти подредени листята) и там на последния ред е този код. Нещата с тези кодове са били подготвени отдавна, но нас пак не е имало кой да ни предупреди. А ако са пестили хартия - може и да не са ти го дали тоя последен лист ------------------------------------------- Мисля,че беше на 9 та страница.
  • G
    Прегледай си документите за кандидатстване. Последният лист трябва да е въпросната автоматична проверка(ако са ти подредени листята) и там на последния ред е този код. Нещата с тези кодове са били подготвени отдавна, но нас пак не е имало кой да ни предупреди. А ако са пестили хартия - може и да не са ти го дали тоя последен лист
  • F
    Потребителско име: Потребителското име се образува от сливането на уникалния УРН и последните четири цифри от ЕГН/БУЛСТАТ, без наличието на интервали и допълнителни символи, например: УРН - 000000 , ЕГН/ БУЛСТАТ - 1111111111, Потребителско име: 0000001111. Парола: Паролата за влизане в системата съвпада с персоналния код от "Заявление за подпомагане" по Директни плащания, намиращ се в края на страницата "Резултати от автоматични проверки на въведените данни" от заявлението. Паролата Ви може да съдържа малки / главни букви на латиница и числа. Букви на кирилица са недопустими. Паролата е чувствителна към главни / малки букви. НЯМАМ ТАКАВА ПАРОЛА,какво да направя
  • F
    здр,как влизате каде я видяхте паролата .Навсякаде в заявлението за подпомагане я тарсих но нищо не намерих.Каде баркам?Вазможно ли е да нямам парола в заявлението?
  • G
    Аз пък влизам без проблем, но първоначално за 2013г. нищо не ми излиза. Като отида на 2012г. таблицата се появява и след това като се върна пак на 2013г. вече излизат данни
  • P
    Между другото в паролата имам 0 и О(нула и О голямо). Част от неуспешните опити са заради объркването с тях... проблема е бил точно с О и нула
  • P
    Между другото в паролата имам 0 и О(нула и О голямо). Част от неуспешните опити са заради объркването с тях...
  • P
    Скапан е нещо сайта на ДФЗ (държавно ли е, на кой му пука...) И на мен днес ми излиза цял ден това съобщение " Invalid Login Credentials" Снощи не успях да излезна правилно... може и да е за това... от няколко дни е все така досега не съм влизал
  • P
    Скапан е нещо сайта на ДФЗ (държавно ли е, на кой му пука...) И на мен днес ми излиза цял ден това съобщение " Invalid Login Credentials" Снощи не успях да излезна правилно... може и да е за това...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

193 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

132 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

298 0