Има ли получени агроекологични субсидии по мярка 214 ?

• D
    Има ли получени плащания по направление \"Въвеждане на сеитбообращение за опазване на почвите и водите\" и какъв е размерът? Носят се слухове за редуциран размер на очакваната субсидия.
  • I
    Извинете, на 09.09.2013 ми приключи проверката на място, изготвени бяха и констативните протоколи и на тази дата се подписах, че съм запознат с резултатите. На 03.10.2013 дойде писмо; "Уведомяваме Ви, че сте одобрен за участие по направление Биологично растениевъдство от мярка 214 Агроекологични плащания, съгласно приложената таблица. В същата таблица в графа ОДОБРЕНА ПЛОЩ, беше с 0,5дка по-малко от заявена площ и от изчетеното писмо разбрах, че всичко е ток и жица! Обаче на 25.11.2013 идва второ писмо, което погледнах и видях, че е за агроекология(констативните протоколи) и не го прочетох подробно. И сега, когато и парите са преведени и срока от 14 дни е минал виждам, че на препоследния лист има същата таблица вече с ДОПУСТИМА ПЛОЩ ЗА ПОДПОМАГАНЕ 0 ДЕКАРА. Голяма част от орехите бяха изсъхнали, но и при проверката проверяващият ми каза, че няма проблем само на пролет да ги видя как ще са и да презасадя. Та питането ми е при Вас, как е получавахте ли по две писма с таблици за одобрени площи. И защо на 03.10.2013 получих писмо с 99% от площите ми одобрени зас 214 мярка, а на 25.11.2013 с нула декара??!!
  • P
    Има преводи и по м.214 , код АП10- биологично растиениевъдство в преход ( 87 лв/декар). Друг е въпроса, че малко съм орязан заради застъпванията.
  • P
    Има преводи и по м.214 , код АП10- биологично растиениевъдство в преход ( 87 лв/декар). Друг е въпроса, че малко съм орязан заради застъпванията.
  • P
  • P
  • Z
    Има преводи по АП13 и АП47 - мярка 214. Ако някой има проблем или въпрос на тел: 028187479 - ДФЗ, много са вежливи!
  • E
    Колеги, някой може ли да каже какви са сумите за декар трайни насаждения - орехи ???
  • G
    в габрово има 214 траини насаждения
  • G
    в габрово има 214 траини насаждения
  • D
    Има превод за сеитбооборот .М214
  • D
    Някои наши колеги днес в 8,30 имат преводи по АЕП М 214
  • M
    Колеги,има ли някой получени субсидии М214 направление ВПС1 (пасища)
  • 2
    За сеитбооборот мисля че няма преводи още
  • D
    Днес чух за получена субсидия по 28 лв/дка.
  • N
    дотук добре,но имаш ли конкретен въпрос,пич?дай ни шанс да ти помогнем...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

197 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

132 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

298 0