Участие по програма 112млад фермер със засяване на пипер

• S
    здравейте искам да очаствам по програма 112млад фермер, и че искам да сея пипер,можете ли да ми дадете някакъв съвет примерно каквъв е наи-подходящ за северна България и всичко би ми било от полза .мерси
  • S
    Ясно е че природата не е можем да и повлияем. Квото е писано такова ще стане. ако ми дадете за североизточна българия кой сорт според вас е най-балгоприятен за сейдба и от каде мога да си закупя качествени семена ще съм ви много благодарен
  • D
    Има няколко независещи от стопанина фактора влияещи решително върху количеството и качеството на произведената продукция.Това са лоши агрометеорологични условия-обилни валежи,силен вятър,високи температури,неподходяща почвена струкура и състав и т.н.;в растително защитен план-силно нападение на неприятели и в резултат-висок риск от вирусни заболявания,масово заболяване в резултат на неблагоптиятни климатични условия;по отношение на реализацията:ниски цени през август-септември.Минимизирането на вредното влияние на вече изброените/но не всички/ фактори трябва да бъде първостепенна цел на стопанина!Как да стане това?Абе хора защо не четете?Вече има толкова много достъпна литература!
  • M
    добре се оринтирал но наи, вайното,е да има пазар и добра цена другото много труд и добра година

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

61 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

225 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

204 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0