цена на земята

• V
    колеги , моля за инфармация за цената на земеделската земя - по специално в обл. видин , благодаря предварително!
  • A
    Здравейте, за област Видин се движи между 150 и 350 лв, но в повечето случаи търсенето определя цената, а мен специално ме интересуват ниви в община Видин и се сблъсквам с аномалии....съвсем скоро ми предлагаха нива 4-та категория за 520 лв
  • O
    и тук е така. цените започват от 1000 лв, а ако е близост до вода цените са много зле. Бях навит да инвестирам в 20 дка къпини, но много парички ми искат за земята.
  • V
    аз съм от гоцеделчевския краи.при нас има хора които плащат над 1000лв.,дори есента имаше и цена 3000лв. за декар земеделска земя,която в момента се подготвя за засаждане с тютюн. [:slap:] [:slap:] за луди не питай,те сами се показват [:slap:]
  • M
    Пишете и каква категория е земята.
  • A
    В Плевен е 180 до 250-260 лв.
  • V
    В Пловдивско цената на декар е 400 лева .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

235 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

371 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2