Ще получат ли най-после животновъдите обещаните средства?

• V
    Колеги, днес е 10-ти декември 2013г.Ако направим кратка ретроспекция на обещаното от властта , то трябваше в края на август животновъдите да получат някакви средства, после обещаха за октомври, дадоха 50% за глава животно, след преговори се договориха в началото на декември да изплатят още 20% по същата мярка и да изплатят и средствата за ферми млечно направление.Тъй като една трета от месеца изтече, а темата за тези пари е дълбоко заровена в дебрите на чиновническата памет, си мисля, че е време да напомним за нас.Докога ще позволяваме да си играят с нас на тука има , тука няма?Няма ли желание да живеем в по-нормална държава, или поне като си стоим в къщи, можем поне на страниците на форума , да изразим позицията си ???
  • A
    Здравейте колеги!Тази сутрин се получи превод. Ако е за млечни крави, размера е 205 лв на бр.Регион Севлиево.
  • V
    Колеги, съдейки по активността с която се отзоваваме да изразим мнението си по казуса, все повече се убеждавам в правилността на провежданата политика в сектора!Сити и доволни от ситуацията в която сме, не е нужно да се обременяваме с писане по форумите!От 13 века нова история, седем сме тънали в доволство, защо не дремнем още малко?
  • K
    Обещания много. Действия малко. Според мен само ни баламосват щото няма пари и преводи ако е рекъл Господ догодина!
  • D
    Колега,а аз и октомври не получих заради "грешка в системата"Обещаха че при следващия транш ще имам превод та да видим.Обещания,обещания........

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

21 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

202 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

134 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0