Къде да намеря телета Херефорт?

• D
    От каде мога да намеря в Пловдивско,телета сукалчета,порода Херефорт?
  • D
    Колега вестагрогруп,аз питам от името на мой познат,така че не ме съдете предварително,ако обичате,тъй като,колкото Вие разбирате от моят занаят,толкова и аз разбирам от Вашия!
  • W
    Толкова много питания имаше по този въпрос през годините,че ако някой се разрови,може да научи доста полезни неща,но така е по-лесно.Телета сукалчета от чисти месодайни породи не се продават ,защото технологията на отглеждане не го позволява.Колеги,преди да се захванете с нещо е добре да прочетете малко специализирана литература.Там си пише всичко,включително и това,че в климатични райони,където зимата е повече от 60 дни и е наложително оборно отглеждане за по-дълъг период печалбите са символични.Правете си сметки с химикалките и не разчитайте много на Господ Бог,защото дявола също си знае работата.Наистина при месодайното говедовъдство си спестявате едни доста големи инвестиции за разлика от млечното направление,но за България при средно 5 месеца зима такова начинание си е до някъде авантюра.Правете я единствено ако можете сами да реализирате месото на значително по-висока цена.
  • M
    Porodata se kazva Hereford,prodajbata na sukal4eta ot mesodainite porodi se praktikuva samo v Belgija poneje Belgiiskoto sinjo njama visoka mle4nost i teletata se hranjat s mlekozamestiteli,i vtorija slu4ai da namerish sukal4eta ako maikata e umrjala i na fermera nemuse zanimava da go slaga na druga krava ili dago poi ot shishe !
  • C
    Porodata se kazva Hereford,prodajbata na sukal4eta ot mesodainite porodi se praktikuva samo v Belgija poneje Belgiiskoto sinjo njama visoka mle4nost i teletata se hranjat s mlekozamestiteli,i vtorija slu4ai da namerish sukal4eta ako maikata e umrjala i na fermera nemuse zanimava da go slaga na druga krava ili dago poi ot shishe !
  • M
    0878786004
  • H
    Здравейте, Хендрикс България ООД е холандска фирма,която посредничи при сделки с фирми и фисически лица от Холандия и Белгия.До 2011г.правехме и износ на телета от наши депо в България. Колко броя телета Белгийско синьо търсите и бихте ли ги закупили чрез внос от Белгия и/или Холандия? Или търсите такива само от ферми от България? А.Борисова-Хендрикс

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

(*contact guru ji*)+91-9876425548 Husband And Wife Problem Solution in Vadodara

(*contact guru ji*)+91-9876425548 Husband And Wife Problem Solution in Vadodara (*conta...

5 0

Централен млекопровод

Здравейте колеги искам да си поставя централен млекопровод. Да ми предложите фирми за монт...

27 0

Защо кравите ядат сезал и найлон

erdoan: Те кат са малки мнг ги ядат

201 1

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

120 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

291 0