Трактор Manitou MLT 633-120 LS - как да центровам нафтовата помпа?

• L
    Нафтовата помпата протече.Свалих я отремонтирахме я и сега трябва да се направи центровка.Оказа се че се зацепва към зъбното колело на конус без клин.Имали някъде белези по двигателя.Двигателя е Перкинс ,на табелката има номер AM81337*U300792J* и 1986/2200.
  • J
    Белега за Делфи DPA и DPS нафтови помпи е показан на снимката, която прикачвам. От лявата страна на снимката, между двете гайки, на помпата и на двигателя. На помпата и на двигателя трябва да има черта. При инсталиране на помпата буталото на #1 цилиндър на двигателя трябва да е в горна мъртва точка в процес на сгъстяване. Ако остта на помпата е завъртяна преди поставянето й, тя трябва да бъда настроена отново.
  • L
    Помпата е Делфи роторна.
  • J
    Каква е марката на помпата? Този двигател е достъпен с няколко вида нафтови помпи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

58 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

56 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

97 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

171 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

204 1