Въпрос относно промени в броя на животните при взимане на субсидии

• M
    До кога не мога да променям броя на животните впредвид взетите субсидии-идеята ми е да намаля наполовина стадото
  • B
    Тази година нямаше де минимис и затова стадата трябваше да се запазят до 01.10.2013г. В годините когато имаше трябваше да се запазят до 31.12.
  • R
    Приятели, за да не се излагаме по форумите най-добре си прочетете заявленията за подпомагане, които сте попълнили и там пише 100 дни броени от 10 или 14 юни 2013 година, календара не е пред мен и затова пиша двете дати, когато е крайният срок за подаване. Тези сто дни изтичат в края на септември и затова аз написах от 01.10.213 година може да се прави промяна. Разбрахте ли?
  • R
    Защо за най-сигурно не се допитате до ветеринарния си лекар И прочетете внимателно - не е казано точно 100 дни, а "поне 100 дни" или "най-малко 100 дни", което може да означава - толкова дни, колкото на тях им изнася
  • D
    Ха сега де -аз знаех че е до 31.12.13,един приятел каза че било до 30 .11 .13 сега ти че е до 01 .10 .13 . Мисля,че беше 100 дни от крайният срок за заявленията за субсидии.Брой!
  • M
    Ха сега де -аз знаех че е до 31.12.13,един приятел каза че било до 30 .11 .13 сега ти че е до 01 .10 .13
  • R
    Приятелю от 01.10.2013 година, докато си подадеш новото заявление за подпомагане можеш да променяш свободно броя на животните!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

86 0

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

255 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

96 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

393 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

522 0