препарати при отглеждане на кромид лук

• S
    Ще засаждам арпаджик,но незнам с какъв препарат да напръскам за трева,при засаждането и след това,защото в блока има много балур,говорим за десет декара лук
  • ники , лонтрела свърши
  • Daka, търся Лонтрел тел:0885520480
  • daka obadi se na 0888705751
  • V
    няма да се плашиш!
  • K
    Който пръска с гоал две седмици да не ходи да си гледа културата.Може да получи инфарт
  • prodavam dual gold lontrel divident i drugi s 20 do 30 procenta po niska cena ot pazarnata
  • kolega 120gr goal e dosta silna doza probvai s 60 gr dovolen 6te ostane6 a za afalona prosto ve4e go premahnete kato preparat ot luka. afalona spira rasteja na luka s 20 dena
  • kolega lukat v faza vegetacia praskai s galigan 120ml na dekar shte si dovolen gori pohcti vsichko za 4 dni.
  • D
    Това което ти препоръчвам е Афалон на 150 мл за широколистни плевели. А за Балур има много решения.Аз препоръчвам Пантера или Фузилад форте съответно на 200 мл и 130 мл
  • V
    благодаря, ще пробвам.освен синап какво друго изгаря-пишеш че всичко става леш това значи ли че всичко изгаря,вкл.житните
  • V
    Колега преди 2 или 3 години запечатвах слънчаглед с гоал за широколистни, случайно на етикета видях че го дават и за лук,останаха ми в пръскачката стотина литра разтвор и си напръсках с гръбната пръскачка 4-5 лехи лук, имаше доста трева в него и мога да ти кажа ,че всичката широколистна трева пожълтя и изсъхна.С гоала се прави запечатка по принцип преди да е поникнала културата, но става и за вегетационен. чукни в нета на гоал, не може да не излезе нещо, иначе дозата си е такава сигурен съм 50мл-70 мл\дка, пръскал съм и слънчоглед с него беше във фаза 5-6 лист, имах много синап в него, всичко стана леш ,но след седмица слънчогледа тръгва, не умира а само се стресира и изжълтява , но после се оправя и после няма разлика с другият
  • V
    свършва ли работа при толкова ниска доза.какво мори? [:duel:]
  • за гоала дозата е 50-70 мл\дка
  • V
    на каква доза?150-леш афалон също. лонтрел тоже.
  • За широколистни съм пръскал с Гоал, мисля става и по време на вегетацията

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

597 1

Пръскане за трева

kiko: Ходи до някоя агро-аптека ще ти кажат там.

2116 3

Пръскане на краставици с нуреле

stefka66: Здравейте,не е нужно да спазвате този срок,но нуриле не помага от опит знам.Пръсках с мосп...

7267 3

Мандарина - пожълтяване

petarkadakevliev: Аз имам подобен проблем, с лимон и мандарина. Препоръчаха ми също този акарицид, сигурно д...

3324 3

Билка срещу белокрилка

bilkobegins: Белокрилка - разтвор от мек сапун, сернокисела глина

5889 5